Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.

Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.

Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.
Dim. h: 27 cm
SKU: 2908170674.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #674
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #601

    Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.

    Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #667

    Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.

    Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #402

    Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.

    Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #449

    Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.

    Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.
    No longer available
    Dim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #671

    Een coupe van kanton porselein.

    Une coupe en porcelaine canton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #668

    Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.

    Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.
    No longer available
    Dim. H 15 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #608

    Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.

    Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Een schotel van celadonporselein.

    Un plat en porcelaine Celadon.
    No longer available
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #768

    Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.

    Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #578

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #475

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #598

    Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.

    Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #657

    Een kopje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Gemerkt met verwijzing naar Keizer Siuan-To.

    Une tasse en porcelaine chinoise sang-de-boeuf. Marque et référence de l’Empereur Siuan-To.
    No longer available
    Dim. Ø 8,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #611

    Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #567

    Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.

    Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.
    No longer available
    Dim. Ø 27,5 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #661

    Een jardinière van Chinees porselein met een decor van huiselijke taferelen op de zijkant en een Guan yin in een venster.

    Une jardinière en porcelaine chinoise avec un décor de scènes ménagères et un Guan Yin dans une fenêtre.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #651

    Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.

    Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #749
    Royal Kentucky

    Een theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #548

    Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #647

    Twee porseleinen schaaltjes op voet. Famille roze met powder blue in de rand. Eén met kleine schilfer aan de rand. Gemerkt.

    Deux coupes sur pied en porcelaine. Famille rose et poudre bleue. Une coupe présente un dégat au bord. Marquées.
    No longer available
    Dim. L 27,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #547

    Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.

    Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.
    No longer available
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #773

    Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.

    Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #641

    Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #323

    Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.

    Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #314

    Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemen.

    Miroir en bois polychrome de style Louis XV décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. 81 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #296
    Petit à Couvin.

    Een staande klok van gesculpteerd eikenhout met een werk van koper en tin. Eind XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté. Mouvement en laiton, cadran en cuivre et étain. Vin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 220 x 45 x 30 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #796

    Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie.

    Suite de six chaises en bois sculpté d’inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #143
    Limoges

    Een paar porseleinen siervazen met een meerkleurig bloemendecor in vergulde cartouche op kobaltblauwe fond in de stijl van Sèvres. Verder versierd met bronzen monturen.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome fleurs dans une cartouche dorée sur fond bleu cobalt dans le goût de Sèvres. Montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #782

    Zes iconen, naar antieke Italiaanse, Russische, Griekse, Cypriotische en Byzantijnse voorbeelden met als thema “Moeder Gods”. Hedendaags werk.

    Six icônes d’après des exemples anciens italiens, russes, grecs, cypriotes et byzantins avec comme thème “La Mère de Dieu”. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. ± 30 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #819

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een sober eikenhouten meubeltje met een gemoulureerde deur onder een lade. Eerste helft XIXe eeuw.

    Un meuble sobre en chêne avec une porte a moulures en dessous du tiroir. Première partie XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 109 cm B: 79 cm D: 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #716

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 201 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #697
    Studio Vandersteen

    Suske en Wiske. Rode reeks in kleuren. 79 albums. Merendeel in goede tot zeer goede staat. Evenals: De Rammelende Rally 1973 (slechte staat), Dubbelstrip 6 (1987), Vrolijke Vakantiespelletjes (1988), Vakantieboek 3, 4 en 1974.

    Suske en Wiske. Série rouge en couleurs. 79 albums. Principalement en bon état. Nous ajoutons : De Rammelende Rally 1973 (mauvais état), Double album 6 (1987), Vrolijke Vakantiespelletjes (1988), Vakantieboek 3, 4 et 1974.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #531

    Een grote Fo-hond van Satsuma-aardewerk.

    Grand chien de Pho en faïence de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #205

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons 18 ct en or jaune.
    No longer available
    Dim. 50,08 g
    Estimate: € 1200 / 1400
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More