#78Een paar gesatineerd glazen lampen met gemarmerde motieven. Frans werk.
#72A. Pataux“Begijnhof Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#729Een spiegel in notenhouten lijst.
#732Collignon“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#787Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#137Een lot zilveren bestek, bestaande uit koffielepels en ijslepeltjes.
#693Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
#320Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#470Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 4,80 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,80 ct.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 2600 / 2800