Other lots in this auction
-
#730Een 18 wit gouden ring bezet met diamantjes en roze saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en zes parels.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de saphirs rose ayant un poids total de ± 0,30 ct et de six perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#547Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
Une petite table ronde style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#98Een oude toverlantaarn op elektriciteit. In metalen draagkoffer. ‘Model Gnôme 1’. Parijs, omstreeks 1920.
Une ancienne lanterne montée à l'électricité. Dans un coffre en métal. Modèle ‘Gnome 1’. Paris.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#233“Moeder met kind”. Een gepatineerd plaasteren beeld op marmeren voetstuk.
”Mère et enfant”. Une statue en plâtre à patine sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#711Minton, EnglandEen lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.
Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.No longer availableDim. Ø: 20 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#541Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
Un pied de lampe et un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#220Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct serties de deux perles.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 100 / 150 -
#281Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.
Un lot de huit objets/trouvailles en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#159Pirelli (?)“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#723Een lot borden met blauw-witte decors, waarbij vier Chinese van porselein en een Europees van aardewerk. (Laatste met barst).
Un lot d’assiettes , décors bleu sur blanc, dont quatre en porcelaine de Chine et en faïence d’Europe. Une avec éclat.No longer availableDim. Ø: 23 - 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#701Een lot van vijf verschillende imari borden van porselein (één met haarscheur).
Un lot de 5 assiettes Imari en porcelaine (une avec cheveu).No longer availableDim. l 28 Ø 21,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#47Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availableEstimate: € 30 / 40

