#436Een Zandjan tapijt van wol.
#493Een paar borden van Kutaniporselein.
#467Een lot van 6 boeken met betrekking tot fotografie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.- Enz.
Un lot de six livres en relation avec la photographie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#622Een modern stenen hoofd.
Une tête moderne en pierre.No longer availableDim. h:Estimate: € 550 / 600 -
#294Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#573Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.
#349Roelans“Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.
”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 40 & 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#592Gelakt ladenkastje.
#749Gustaaf De Bruyn“Moeder en kind”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#739Markus OehlenPeriod: °1956“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#485GuessEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
Montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150