Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Georgian breakfront bibliotheek met onderaan drie grote laden en een uitschuifbaar schrijfblad, geflankeerd door twee laden en twee paneeldeuren. Bovenaan vier gevitreerde deuren. Engels werk.

Een Georgian breakfront bibliotheek met onderaan drie grote laden en een uitschuifbaar schrijfblad, geflankeerd door twee laden en twee paneeldeuren. Bovenaan vier gevitreerde deuren. Engels werk.

Une bibliothèque anglaise breakfront à trois grands tiroirs en dessous, une tablette coulissante flanquée de deux tiroirs et portes panneaux. Au dessus quatre portes à vitres.
Dim. 218 x 210 x 51 cm
SKU: 2105190226.
Category: Meubel.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #226
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #896

    Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.

    Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #654

    Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.

    Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #886

    Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.

    Trois tables gigognes, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #879

    Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.

    Une paire de fauteuils en noyer, style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #876

    Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.

    Une étagère aux montants torsadés et abattant au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #668

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #669

    Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.

    Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #664
    Chris Mestdagh
    Period: °1959

    Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.

    Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.
    No longer available
    Dim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #659

    Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.

    Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.
    No longer available
    Dim. 143 x 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #649

    Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.

    Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #892

    Een sobere antieke eikenhouten koffer.

    Un coffre en chêne sobre. Antique.
    No longer available
    Dim. 34 x 73 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #704

    Een renaissance zitbank van eikenhout.

    Un banc Renaissance en chêne.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #106

    Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm Ø: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #663

    Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.

    Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #684

    Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.

    Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #882

    Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.

    Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #385

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.

    Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.
    No longer available
    Dim. 52 x 112 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #677

    Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.

    Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.
    No longer available
    Dim. 68 x 70 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #889

    Een paar koperen bijzettafeltjes.

    Une paire de petites tables en cuivre.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #679

    Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.

    Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.
    No longer available
    Dim. Ø: 103 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #909

    Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.

    Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #908

    Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.

    Un porte-manteau en chêne à six crochets.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #884

    Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.

    Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #673

    Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.

    Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #754

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une sculpture africaine de divers personnages.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #406

    Twee mahoniehouten stoelen en een armstoel in Regencystijl.

    Deux chaises en acajou et un fauteuil style Régency.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #899

    Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.

    Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.
    No longer available
    Dim. L. 95 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #91

    Een lot kunstboeken: - “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade. - “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. In twee delen. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Twee Engelstalige uitgaven.

    Un lot de livres en relation avec l’Art: - “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade. - “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. Deux volumes. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Deux éditions anglaises.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #259

    Een rijkelijk uitgewerkte en vergulde spiegel. Herstellingen.

    Un miroir richement décoré et doré. Restaurations.
    No longer available
    Dim. 94 x 123,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #541

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een pauw.

    Un vase en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc d’un paon.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #368
    Val St. Lambert

    Een vaasje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase en cristal taillé, vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224

    Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 en 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale amethist van ± 15 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et une améthyste centrale de ± 15 ct.
    No longer available
    Dim. 14,34 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #117

    “Het officieel gedenkboek van de Algemene Wereldtentoonstelling te Brussel 1958”. Delen 1 tem 6.

    ”Het officieel gedenkboek van de Algemene Wereldtentoonstelling te Brussel 1958”. Volumes 1 -6.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 1809
  • #350

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale smaragd van ± 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et une émeraude centrale de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #594

    “Vouloir qu’elle soit morte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 4/’80.

    ”Vouloir qu’elle soit morte”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 4/’80.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 280
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More