#17Een divers lot schaalmodellen en speelgoedauto’s. Verscheidene merken, waaronder Burago en Majorette.
Un lot divers de voitures miniatures et voitures jouets. Plusieurs marques, dont Burago et Majorette.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en drie gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1.33 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de trois saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,33 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#644Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#224J. Coomans“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#541Een vijfdelig altaargarnituur van blauw en wit Chinees porselein.
Une garniture d’autel en porcelaine de Chine bleue et blanche. Cinq pièces.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 220 / 260 -
#44Camille Joseph Etienne RoqueplanPeriod: 1800-1855“Un pont à Paris”. Potloodtekening. Gesigneerd.
”Un pont à Paris”. Un dessin au crayon. Signé.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104R. Descamps“Vue sur Kanioka”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Vue sur Kanioka”. Huile sur toile. Signée et datée 1958.No longer availableDim. 58 x 79 cmEstimate: € 400 / 500