#682E. Bouillon
“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#674Marc VerstocktPeriod: 1930 - 2014
“Compositie”. Een zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 61/100 en gedateerd ‘73 buiten de plaat.
”Composition”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 61/100, datée ‘73 hors planche.No longer availableDim. 45 x 43 cmEstimate: € 80/100 -
#381
Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.
#670
Een hoge ladenkast van gefineerd hout in empirestijl met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes. Begin XIXde eeuw.
Une armoire à tiroirs haute en bois de placage style Empire à six tiroirs flanqués de deux colonnes. Début XIXième siècle.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 200/240 -
#61Capodimonte
Twee kleine bedelaars. Porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
#491Jozef Kets
Een masker van een Afrikaanse man van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd.
Masque d’un homme africain en plâtre polychrome. Signé.No longer availableDim. 31 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#36
Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
#775Hamadan
#521
“Hoornblazer met aapje en rat”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Musicien jouant une corne accompagné d’un singe et d’un rat”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120/160 -
#314David Roberts
“Londens straatzicht met ezeltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur une rue à Londres et petit âne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 300/400 -
#245
#356
Een paar notenhouten armstoelen in regencestijl.
Deux fauteuils en noyer, style Régence.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 80/100