Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geparfumeerde lichaamscreme en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cado verpakking.
Guerlain

Een geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.

Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.
SKU: 0202160500.
Category: Brons.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #500
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #823

    Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.

    Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. L 124 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #440
    Rochas pour Homme

    Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.

    Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #690
    Cacharel

    “Anaïs Anaïs”. Een eau de toilette van 50 ml en een geparfumeerde melk van 100 ml in een Kerstfeest verpakking.

    “Anaïs Anaïs”. Une eau de toilette de 50 ml et un lait parfumé de 100 ml dans un paquet de Noël.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #750
    Jean Paul Gaultier

    Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een geparfumeerde bad gel in speciale verpakking van 150 ml.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml et un gel de bain parfumé dans un emballage spéciale de 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 12
  • #420
    Rochas

    Een kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.

    Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #642

    “De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.

    “Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 580 / 640
  • #632

    Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.

    Tête de cheval en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 65à / 700
  • #660
    Tuscany

    “Per Donna”. Een vaporisator eau de parfum van 100 ml.

    “Per Donna”. Vaporisateur d’eau de parfum de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #550
    Hermés Calèche

    Een vaporisator lichaamsolie van 100 ml.

    Vaporisateur à l’huile corporelle de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    4711 Eau de Cologne

    Drie verschillende verpakkingen van eau de Cologne, één in originele verpakking en één spray van 200, 100, en 150 ml.

    Trois emballages différents d’eau de Cologne, un dans l’emballage d’origine et un spray. 200, 100 et 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #800
    Vanderbilt

    Drie vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette et une poudre parfumée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #730
    Givenchy III en Organza

    Parfum in speciale verpakking 30 ml, eau de toilette van 60 ml en silk body veil 200 ml.

    Parfum dans un emballage spécial de 30 ml, eau de toilette de 60 ml et “silk body veil” de 200 ml.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #520
    Ungaro

    Een eau de parfum van 125 ml.

    Eau de parfum de 125 ml.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 120
  • #670
    Givenchy Amarige

    Een vaporisator van eau de toilette 50 ml en silk body veil 200 ml.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et “silk body veil” de 200 ml.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #760
    Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blue

    Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #610
    Guy Laroche

    “Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.

    “Fidji”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #430
    Chanel No 5

    Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #590
    Ester Lauder

    Een eau de parfum, beyond paradise in speciale verpakking van 150 ml.

    Eau de parfum “beyond paradise” dans un emballage spécial de 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #227

    “Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.

    “Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #700
    Cacharel Amor pour Homme

    Een vaporisator eau de toilette van 125 ml en een gel douche van 200 ml in speciale verpakking.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 125 ml et un gel douche de 200 ml dans un emballage spécial.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #435
    Loris Azzaro

    “Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.

    “Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #630
    Rochas

    Een eau de parfum van 50 ml en van geparfumeerd poeder van 100 g.

    Eau de parfum de 50 ml et une poudre parfumée de 100 g.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #223

    “Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.

    “Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #228

    “Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.

    “Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #724
    Theo Blickx

    “Staand naakt”. Tekening op papier. Gesigneerd.

    “Nu debout”. Dessin sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #358

    Een lampenvoet van albast en brons in de vorm van een sirene.

    Pied de lampe en albâtre et bronze. Tige en forme de sirène.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #830

    Een armstoel van gepatineerd notenhout. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil en noyer patiné. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #365

    Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Trois alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 13,04 g
    Estimate: € 260 / 350
  • #835

    Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.

    Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.
    No longer available
    Dim. H 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181

    Een complete set schaakstukken van gedraaid ivoor. Enkele kleine letsels en enige slijtage.

    Jeu d’échecs complet en ivoire tourné. Quelques petits dégâts et usures.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #151

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet van Val St. Lambert, een Boheemse vaas en een kleiner model met een geribd motief.

    Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur pied de Val St-Lambert, un vase de Bohème et un plus petit modèle décoré de côtes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #622
    V. Vleyms

    “Stadszicht”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd.

    “Vue de ville”. Craie en couleurs sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #564
    Louis De Saeger
    Period: 1908 - 1988

    “De schapenhoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le berger”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600
    Lancôme

    “Trésor”. Een parfum précieux zonder alcohol.

    “Trésor”. Parfum précieux sons alcool.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #124

    “De schapenhoeder”. Pastel op papier op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    “Le berger”. Pastel sur papier collé sur toile. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #577
    Jean De la Fontenelle
    Period: 1900 - 1974

    Een groep van pastelblauw gepatineerd aardewerk in de vorm van twee fazanten. Tijdperk art deco.

    Groupe de deux faisans en faïence bleue claire. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. l: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More