Similar lots by type
-
#682
Twee beeldjes van gesculpteerd groen jade, waarbij één in de vorm van een olifant en één in de vorm van een wijze”. Handje manco.
Deux figurines en jade vert sculpté, l'une en forme d'éléphant et l'autre en forme de sauge. Manque la main.No longer availableDim. h: 9,5 & 12;5 cmEstimate: € 50/80 -
#660
Een grote en een kleine schijf gefossiliseerd hout.
Un grand et un petit disque de bois fossilisé.No longer availableDim. b: 19 & 26 cmEstimate: € 60/80 -
#528
Een os van gesculpteerd jadeïet.
Un bœuf de jadéite sculpté.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#32Angelo VadalaPeriod: °1940
“Vrouw” & “Pegasus”. Twee lithografieën. Artiestenproeven, beide gesigneerd buiten de plaat.
Femme & Pégase. Deux lithographies. Epreuves d'artiste, toutes deux signées hors de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#137
“Engelse jager met hond en hoorn”. Een bronzen groep met deels meerkleurig patina op houten voetstuk.
“Chasseur anglais avec chien et cor”. Un groupe en bronze avec patine en partie multicolore sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 250/350 -
#306
Vier stoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
Quatre chaises de style Louis XVI en bois patiné blanc à dossier à pans coupés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#610
Twee gebeeldhouwde Chinese piëdestals met marmeren blad. Afwijkende modellen.
Deux piédestaux chinois sculptés avec dessus en marbre. Différents modèles.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 350/450 -
#450Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 325 x 210 cmEstimate: € 400/500 -
#63
Een aardewerken vaas in de stijl van Iznik met een polychroom decor van bladeren en bloemen. Randslijtage.
Un vase en poterie dans le goût d'Iznik à décor polychrome de feuilles et de fleurs. Usure des bords.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80/120 -
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Un tapis en laine afghan noué à la main.No longer availableDim. 355 x 260 cmEstimate: € 120/200 -
#541
Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en vogels.
Paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#496
Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200/220 -
#84Franz Van Genesen
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#345
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,39 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 250/300 -
#642
Twee oefengranaten, waarbij één rubberen en één metalen.
Deux grenades d'entraînement, une en caoutchouc et une en métal.No longer availableDim. h: 96 & 102 cmEstimate: € 40/50