Similar lots by type
-
#583
Een Oost Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue d'ancêtre en bois d'Afrique de l'Est.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60/100 -
#483
Een afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue d'ancêtre africain en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 65/80 -
#488
“Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.
Femme africaine. Une statue en bois sur un piédestal en bouleau.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 200/240 -
#471
“Jager”. Aan Afrikaans houten beeld.
Chasseur. Sur statue africaine en bois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200/300 -
#461
Een gebeeldhouwde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
Une défense africaine sculptée en forme de crocodile.No longer availableDim. l: 54 cmEstimate: € 80/100 -
#481
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#498
Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#394
Een snufbottle van verzilverd metaal en been.
Une tabatière en métal argenté et en os.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/60 -
#291
Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
Une paire de sabres d'infanterie XIXème.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100/160 -
#336
Een houten stoeltje, omplooibaar tot trapladdertje.
Une chaise en bois, pliable en escabeau.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#352
Een lot XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een vaasje, gemerkt van de Drie Klokken, een theepotje met bloemendecor en een geribd bordje.
Lot de poterie de Delft du XVIIIe siècle, composé d'un vase marqué des Trois Horloges, d'une théière à décor floral et d'une assiette nervurée.No longer availableDim. h: 15 & 14 cm, Ø: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#149Paul Van de Venne
“Schepen op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
Navires dans la mer agitée. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 21,5 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#36Juvenia, Bruxelles
Een antieke paspop op gietijzeren voet.
Un mannequin antique sur un socle en fonte.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80/100 -
#327
Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de cinq assiettes en porcelaine de Limoge à décor d'oiseaux peints à la main, signées 'Larue'. Marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#618Cossor
Een oude radio in houten kast. Luidsprekerdoek beschadigd.
Une vieille radio dans un coffret en bois. Tissu de haut-parleur endommagé.No longer availableDim. 54 x 41 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#97Paul Dubois
“Après le bain.” Terracotta beeld. Gesigneerd.
Après le bain. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120/140 -
#604
“Wandelaar in een besneeuwde dreef. Olieverf op doek. Gemonogrameerd C. H, Anvers.
Randonneur dans une allée enneigée. Huile sur toile. Monogrammée C. H, Anvers.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#11
Een paar oude bronzen kandelaars in renaissancestijl.
Une paire de bougeoirs en bronze anciens de style Renaissance.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/120 -
#556
Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
Commode de style Régence en acajou à trois tiroirs galbés.No longer availableDim. 88 x 116 x 59 cmEstimate: € 120/200