Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gepolychromeerd houten schommelvarken.

Een gepolychromeerd houten schommelvarken.

Un cochon à bascule en bois polychrome.
Dim. 65 x 60 cm
SKU: 2105190267.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #46

    Een notenhouten bergère in Régencestijl.

    Une bergère en noyer style Régence.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #192
    Johann Joseph Hartmann
    Period: 1753 - 1830

    “Zicht op het Sint-Pieterseiland in het meer van Bienne”. Gouache op papier. Met onderschrift ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791.

    ”Vue sur l'île Saint-Pierre, lac de Bienne”. Gouache sur papier. Ecriture en dessous: ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791’.
    No longer available
    Dim. 28 x 42 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #27

    Een lot van zeven met de hand beschilderde doosjes in ‘Bois de Spa’. Eind XIXe eeuw.

    Un lot de sept boîtes peint à la main, ‘Bois de Spa’. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #697

    Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #769

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een eikenhouten kloostertafel.

    Une table d'abbaye en chêne.
    No longer available
    Dim. 260 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #611

    Een zittende Guanyin naar het Blanc de Chine.

    Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #365
    Val St. Lambert

    Een vaas en een kokervaas van geslepen kristal, respectievelijk groen en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Un vase et un vase cylindrique en cristal taillé, vert et mauve dans la masse. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #560

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. DEF. VVS - VS.

    ”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. DEF. VVS -VS.
    No longer available
    Dim. 3,33 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #514

    Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.

    Une grande planche à spéculaas représentant une femme jusqu'au bout.
    No longer available
    Dim. 95 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #194
    Daniël Herbert Van der Poll
    Period: 1877 - 1963

    “Leeuwen van Juda aan de poort van de tempel van Salomon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Lions de Judas au portes du temple Salomon”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 75 x 107 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #438

    Een oude bronzen scheepsbel.

    Une ancienne cloche maritime en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More