Other lots in this auction
-
#583Een scheerbekken van veelkleurig porselein. Imari, omstreeks 1900.
Un bassin à raser en porcelaine multicolore. Imari, vers 1900.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#620Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,58 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 450 / 500 -
#193Val Saint-LambertEen grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.
Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert clair dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#625Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
Une petite table gateleg en chêne.No longer availableDim. 70 x 128 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#111Delvaux, BruxellesEen handtas van rood leder, model ‘Mémoire’. Met certificaat.
Un sac à main en cuir rouge, modèle 'Mémoire'. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#576Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en faïence bleu-blanc et laiton. Transformée à l’électricité.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 60 / 120 -
#134“Herderin met dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘A. Schenck’.
"Bergers avec des animaux". Huile sur toile. Signée 'A. Schenck'.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 350 / 450 -
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 206 x 142 cmEstimate: € 120 / 200 -
#580Een 18 K witgouden ring bezet met diamant baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de baguettes et de diamants d'un poids combiné de +- 0,72 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 500 / 600 -
#616GhoumEen Perzisch karpet van natuurzijde.
Un tapis persan de soie naturelle.No longer availableDim. 175 x 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#310Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#589‘Bloemenvaas”. Een Aziatisch borduurwerk achter glas.
'Vase à fleurs'. Une broderie asiatique sous verre.No longer availableDim. 77 x 56 cmEstimate: € 50 / 80

