Other lots in this auction
-
#485
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#102Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#348
Een notenhouten reisscribaan met gevacheteerd schrijfblad. Beschadigingen.
Un scribe de voyage en noyer avec une surface d'écriture en vachette. Dégâts.No longer availableDim. 16 x 45 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#5Goebel
“Mutters Liebste”. Een meerkleurig biscuit beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Genummerd 112.
"Mutters Liebste". Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 35 -
#535
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#68
Een fotokader met Sterling zilveren lijst.
Un cadre photo avec cadre en argent sterling.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#415Capodimonte
“Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#424
“Hoevegezicht bij nacht.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
« Vue de la ferme la nuit. » Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 39 x 49.Estimate: € 140 / 160 -
#629
“Straatzicht nabij Montmartre”. Schilderij op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979 op de verso.
« Vue sur la rue près de Montmartre ». Peinture sur toile. Signée et datée 1979 au verso.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 120 / 140 -
#120
Een 18 K witgouden ring en geelgouden haakjes bezet met een centrale briljant van +- 0,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or blanc 18 kt et des crochets en or jaune sertis d'une taille brillant central de +- 0,48 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#213
“Bacchanaal met Bacchus, Bacchanten en saters”. Grote groep van veelkleurig porselein. Napels, onderaan gemerkt met de gekroonde N.
Bacchanale avec Bacchus, Bacchantes et Satyres. Grand groupe de porcelaine multicolore. Naples, marqué en bas du N couronné.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 300 / 400 -
#132
“Melkmeisje bij haar kudde”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Klomp, wellicht een navolger. Restant van handtekening. Omstreeks 1800.
"Laitière avec son troupeau". Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Albert Klomp, probablement un suiveur. Reste d’une signature. Vers 1800.No longer availableDim. 42 cm x 36 cmEstimate: € 650 / 800