#196Een bleek eikenhouten garderobe in Lodewijk XV-stijl met twee deuren en twee laden. Eind XVIIIe eeuw.
Armoire à deux portes et à deux tiroirs de style Louis XV en chêne clair. Fin XVIIIe siècle.No longer availableDim. 190 x 143 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#304A. Van de Velde“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Zonder kader.
#410Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
#632Een ronde bronzen hanglantaarn.
#474“Rosa Molllissima” & “Rosa turbinata”. Twee reproducties naar Redouté.
#593Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
#738Een coupe van geslepen kleurloos kristal op voet.
#90Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een luciferdoosje.
#377Een paar rood koperen kandelaars.
#154“Stilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
#468Een paar gebeeldhouwde Afrikaanse bustes van hardhout.
Deux bustes Africains en bois dur.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 40