Similar lots by type
-
#333Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.
Une paire de bougeoirs en laiton montés en pied de lampe.No longer availableDim. h: 66 cm (m.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#528TerzaniEen staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 420 / 500 -
#108Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.
Un buste de femme en bronze, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 22 cm (buste); 60 cl (lamp)Estimate: € 80 / 120 -
#399Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.
Un bougeoir en verre de Murano multicolore sur un socle satiné.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#649Een paddestoelvormige chromé bureaulamp. Duitsland, jaren ‘50.
Une lampe de bureau chromée en forme de champignon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#564Een paar onyxen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en onyx.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#241Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.
Une paire d'appliques en plastique patiné foncé avec des abat-jour roses en forme de fleur, portées par des putti.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533Een verguld bronzen luchter met vier lichtarmen, versierd met ramskoppen en met gesatineerde glazen kapjes en geslepen centrale coupe.
Lustre en bronze doré à quatre bras de lumière, décoré de têtes de bélier et d'abat-jour en verre satiné et coupe centrale découpée.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#273Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.
Une paire de bougeoirs en métal patiné à trois points lumineux et à pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#524Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#539Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#460Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#74“Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie”. Een paar XVIIIe eeuwse Parijse gravures door Gouaz naar werken van Hackert.
Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie. Une paire de gravures parisiennes du XVIIIe siècle par Gouaz d'après des oeuvres de Hackert.No longer availableDim. 35 x 45,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#642Yves BrayerPeriod: 1907 - 1990“Paarden in een landschap” Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Chevaux dans un paysage” Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 41 x 47 cmEstimate: € 50 / 70 -
#18Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#614Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.
Deux peintures bouddhistes thaïlandaises sur soie.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#576Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181Jules Moigniez“Fazant met marter.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd. Op zwartmarmeren sokkel.
Faisan avec martre. Statue en bronze patiné. Signé. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 1100 / 1200 -
#22Gustave De BruynePeriod: 1914-1981“Werkelijkheid en verbeelding”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Réalité et imagination”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 48 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1167 g.
Une collection de 100 cuillères souvenirs diverses, principalement en argent massif, certaines en métal argenté. Brut 1167 g.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#59“Zeilboten”. Houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
“Voiliers”. Fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#522Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#662Een lot van acht verschillende antieke apothekerspotten. Glas, kristal en porselein.
Un lot de huit pots de pharmacie anciens différents. Verre, cristal et porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#35Een paar 18 K geelgouden trouwring.
Une paire d'alliances en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,37 gEstimate: € 130 / 150

