Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gepolychromeerd smeedijzeren luchtertje met porseleinen bloemen.

Een gepolychromeerd smeedijzeren luchtertje met porseleinen bloemen.

Lustre en fer forgé polychrome avec fleurs en porcelaine.
Dim. h: 64 cm
SKU: 2809210087.
Category: Verlichting.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 140 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #333

    Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.

    Une paire de bougeoirs en laiton montés en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm (m.k.)
    Estimate: € 50 / 80
  • #528
    Terzani

    Een staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.

    Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #108

    Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.

    Un buste de femme en bronze, monté sur un pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm (buste); 60 cl (lamp)
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.

    Un bougeoir en verre de Murano multicolore sur un socle satiné.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #649

    Een paddestoelvormige chromé bureaulamp. Duitsland, jaren ‘50.

    Une lampe de bureau chromée en forme de champignon.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #564

    Een paar onyxen lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #241

    Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.

    Une paire d'appliques en plastique patiné foncé avec des abat-jour roses en forme de fleur, portées par des putti.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #533

    Een verguld bronzen luchter met vier lichtarmen, versierd met ramskoppen en met gesatineerde glazen kapjes en geslepen centrale coupe.

    Lustre en bronze doré à quatre bras de lumière, décoré de têtes de bélier et d'abat-jour en verre satiné et coupe centrale découpée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #273

    Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.

    Une paire de bougeoirs en métal patiné à trois points lumineux et à pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524

    Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.

    Paire de lanternes en fonte et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 270 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #539

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #460

    Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #74

    “Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie”. Een paar XVIIIe eeuwse Parijse gravures door Gouaz naar werken van Hackert.

    Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie. Une paire de gravures parisiennes du XVIIIe siècle par Gouaz d'après des oeuvres de Hackert.
    No longer available
    Dim. 35 x 45,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #642
    Yves Brayer
    Period: 1907 - 1990

    “Paarden in een landschap” Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Chevaux dans un paysage” Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 41 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #18

    Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.

    Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #614

    Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.

    Deux peintures bouddhistes thaïlandaises sur soie.
    No longer available
    Dim. 39 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #576

    Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.

    Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 36,5 X 81,5 X 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181
    Jules Moigniez

    “Fazant met marter.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd. Op zwartmarmeren sokkel.

    Faisan avec martre. Statue en bronze patiné. Signé. Sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #22
    Gustave De Bruyne
    Period: 1914-1981

    “Werkelijkheid en verbeelding”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Réalité et imagination”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 48 x 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1167 g.

    Une collection de 100 cuillères souvenirs diverses, principalement en argent massif, certaines en métal argenté. Brut 1167 g.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #59

    “Zeilboten”. Houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.

    “Voiliers”. Fusain sur papier. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 54 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #522

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #662

    Een lot van acht verschillende antieke apothekerspotten. Glas, kristal en porselein.

    Un lot de huit pots de pharmacie anciens différents. Verre, cristal et porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #35

    Een paar 18 K geelgouden trouwring.

    Une paire d'alliances en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 4,37 g
    Estimate: € 130 / 150
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More