Other lots in this auction
-
#172J. Lambert“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée. Quelques réparations.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#258GalléEen siercoupe en een klein vaasje van meerkleurig geëtst glas. Beide gemerkt. Kleine schilfers aan de basis (beide).
Coupe et petit vase en verre polychrome décoré à l’eau forte. Les deux avec marque et avec petits éclats à la base.No longer availableDim. 6,5 & 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#160Een 18 karaats geel gouden armband.
Bracelet en or jaune 18 K.No longer availableDim. 99,31 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#390Een platina en 18 karaats geel gouden dasspeld met één pareltje in origineel doosje.
Epingle de cravate en or jaune 18 ct et platine sertie d’une perle. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 100 / 200 -
#667Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).
Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#633Een eikenhouten kofferbank met gesculpteerd front en neerklapbaar blad.
Banc-coffre en chêne avec front sculpté et dossier abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#631Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.
Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.No longer availableDim. h: 10, 12, 13 & 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#624Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#100Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer.
Collier en or jaune 18 K.No longer availableDim. 112,70 gEstimate: € 3400 / 3600 -
#680Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.
Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.No longer availableDim. 138 x 65 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50



