Other lots in this auction
-
#73Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
Un vase en bronze représentant l'amiral Togo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#566Een commode met drie laden iin Lodewijk XVI-stijl met ingelegd biesje.
Commode de style Louis XVI avec garniture marquetée.No longer availableDim. 75 x 94 x 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#126Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableDim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#152“De kathedraal van Antwerpen”. Papier. Draagt een handtekening Joseph L. Dijckmans.
La cathédrale d'Anvers. Papier. Porte une signature Joseph L. Dijckmans.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#205Een 18 K geelgouden ring bezet met een behandelde robijn van +- 3 ct. en met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un rubis traité de +- 3 ct. et de princesses en diamant d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#596Een Napoléon III naaitafeltje van diverse houtsoorten op centrale driepoot.
Une table à coudre Napoléon III en bois divers sur un trépied central.No longer availableDim. H. 75 x 48 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#602Een antieke Tibetaanse tangka.
Un ancien tangka tibétain.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#472Een ronde, obconische houten zuil, deels zwartgebeitst.
Une colonne ronde en bois obconique, partiellement teintée en noir.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 280 / 400 -
#576Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.
Table chinoise à plateau sculpté. Représentation de nombreux personnages derrière une vitre. Quatre pieds repliés vers l'intérieur, ceinture également sculptée.No longer availableDim. 36 x 100 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149Willem“Hollands grachtenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du canal hollandais. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#383Een lot XVIIIe eeuws porselein, bestaande uit een bord van Imari-porselein, een famille rose bord en een Compagnie des Indes roompotje met dekseltje. Het laatste gerestaureerd.
Lot de porcelaine du XVIIIe siècle, composé d'une assiette en porcelaine Imari, d'une assiette Famille rose et d'un pot à crème Compagnie des Indes avec couvercle. Ce dernier restauré.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#171Royal BonnEen aardewerken sierjardinière met meerkleurig en verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.
Une jardinière ornementale en poterie à décor de feuilles multicolores et dorées. Marquée en bas.No longer availableDim. b: 44 cmEstimate: € 120 / 200


