Similar lots by type
-
#418
“Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.
Notre-Dame de Bon Secours. Lot composé de 11 figurines de saints en porcelaine.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 100/120 -
#143Jean-Ossaye Mombur
“L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.
« L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 850/1000 -
#497
Een beeld van jade in de vorm van het hoofd van Boeddha.
Une statue de jade en forme de tête de Bouddha.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#121
“Moeder en kind”. Een zeldzaam beeldje van steengoed. Toegeschreven aan J. Inukpuk, Port Harisson (?) Draagt handtekening onderaan.
"Mère et l'enfant". Une rare figurine en grès. Attribué à J. Inukpuk, Port Harrison (?) Porte la signature en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 800/1000 -
#400
Een tweehoofdig beeld van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R. Congo.
Statue bicéphale en bois sculpté. Mangbetu, RD Congo.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#437Paul Sersté
“Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.
"Tête d'homme". Terre cuite sur socle en bois.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#101
“Baadster met ontblootte borst”. Een bronzen erotische voorstelling met wegklappend gewaad in de stijl van het Weens brons.
"Baigneuse aux seins nus". Une représentation érotique en bronze avec une robe pliante dans le style du bronze viennois.No longer availableDim. 13 x 8 x 5 cmEstimate: € 200/240 -
#78
Een gebeeldhouwd eikenhouten Christushoofd.
Une tête de Christ en chêne sculpté.No longer availableDim. 50 x 32 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#211
Een gefineerd en deels zwartgelakt kruisbeeld. Met zes reliekhoudertjes.
Crucifix en placage et en partie laqué noir. Avec six reliquaires.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 120/200 -
#195
Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.
Deux saints finement sculptés.No longer availableDim. h: 41 & 43 cmEstimate: € 100/150 -
#277
Een paard van zamak op houten sokkel.
Un cheval en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 100/140 -
#498
“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
"Dame à la fleur". Une sculpture en plastique sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100/120 -
#411
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#410
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre africaine en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 60/80 -
#568F. Dierickx
“Familie”. Een gesculpteerd houten beeld. Op onderzijde gesigneerd en gedateerd ‘68.
"Famille". Une statue en bois sculpté. Signée et datée '68 en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/140 -
#138Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Le faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550/600 -
#485
Houten Mariabeeldje met zilveren kroontje. Schade aan de duim.
Statue en bois de Marie avec couronne d'argent. Dégât au pouce.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#161
“Geraakt edelhert”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op sokkel van tweesoortig mineraal.
"Cerf élaphe blessé". Sculpture en régule à patine brune sur un socle de deux types de minéraux.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#67
Een pierrot van brons op een sokkeltje van albast.
Un pierrot de bronze sur un piédestal d'albâtre.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 220/240 -
#107Andreas Mussner
Een gepolychromeerd houten beeld.
Une statue en bois polychrome.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#601
Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60/100 -
#407
“Nel”. Een gepatineerd plaasteren hoofd. Onduidelijk signatuur onderaan. Naar een voorbeeld van Rik Wouters.
"Nel". Une tête en plâtre patiné. Signature peu claire en bas. D'après un exemple de Rik Wouters.No longer availableDim. 23,5 x 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#483
“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
"Dame stylisée" Une statue en bronze moderne. Monogrammé 'MVR' au dos.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/150 -
#428
Drie kruisbeelden in porselein.
Trois crucifix en porcelaine.No longer availableDim. h: 36,5 - 46,5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#124A. Musin
“Zeegezicht met zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Paysage marin avec des voiliers ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 260/300 -
#468
Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.No longer availableDim. h: 3,5 cm - 8 cmEstimate: € 80/120 -
#142Albert Van DyckPeriod: 1902 - 1951
“Moeder en kind”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd.
"Mère et l'enfant". Huile sur carton. Signé au verso.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 200/250 -
#629Felix Timmermans
“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#699
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableDim. 236 x 170 cmEstimate: € 20/30 -
#386
Twee verschillende antieke gebeeldhouwd eikenhouten stoelen.
Deux chaises en chêne sculpté antiques différentes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#453
Een lot bestaande uit vier kopjes en een ondertas van Chinees wit en blauw porselein.
Lot composé de quatre tasses et d'une soucoupe en porcelaine de Chine blanche et bleue.No longer availableDim. h: 3 - 4 cm Ø 6,5 - 11 cmEstimate: € 200/300 -
#221Wiskeman
“Coupe International Juniores.” Een wedstrijdbeker van verzilverd metaal op rood marmeren sokkel.
"Coupe International Juniors". Coupe de compétition en métal argenté sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 100/120 -
#635Val Saint-Lambert
Eén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Une grande et une petite bonbonnière en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. Ø 16 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#164
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#116
Een rijkelijk gedecoreerd barmeubel in de vorm van een 16de eeuws huis.
Un meuble bar richement décoré en forme de maison du 16ème siècle.No longer availableDim. 226 x 90 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#104
Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
Un miroir du XIXe siècle dans un cadre sculpté. Allemagne.No longer availableDim. 97 x 83 cmEstimate: € 120/160