#449“Abstract - Maria met kind - LXX.” Gemengde techniek op board. Vochtschade rechts onder.
"Abstract - Maria with Child - LXX." Mixed media on board. Moisture damage on the bottom right.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74‘Kadezicht met zeilbootjes’, gemengde techniek, no.161 en rechtsonder onleesbaar gesigneerd. Vertoont vochtschade.
"Quayside View with Sailboats", mixed media, no. 161, signed illegibly in the lower right corner. Shows signs of water damage.No longer availableDim. h 47 x b 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#684P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
#103Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 200 / 300 -
#16Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
A wooden telephone cabinet with 1 drawer and magazine holders at the bottom.No longer availableDim. 79 x 35 x 50cmEstimate: € 35 / 40