#352Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#530Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 550 / 600 -
#273Een Kuifje verzameling album 1946.
A Tintin collection album 1946.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#193“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#362“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold with a small Flemish heart set with old cut diamonds.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 500 / 600 -
#132Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bloemenstilleven" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 74cmEstimate: € 150 / 200