#424André GoezuEen set van 2 etsen in goudkleurige kader van André Goezu, beide genummerd en getekend buiten de plaat.
A set of 2 etchings in gold-colored frames by André Goezu, both numbered and signed outside the plate.No longer availableDim. h 28 x b 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
#86Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.
A pair of round Art Deco style side tables made from veneered walnut wood.No longer availableDim. 61 x Ø59cmEstimate: € 200 / 250 -
#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#467Een lot van zeven spekstenen amuletten.
A lot of seven soapstone amulets.No longer availableDim. +- 7 x 7 cmEstimate: € 40 / 45 -
#686Een vierkante massief eiken salontafel.
#545Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
#96Een rond Art Deco stijl tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 57 x Ø72cmEstimate: € 200 / 225 -
#329“Een kindje ten doop”. Een schilderij, olieverf op metaal. Onderaan gesigneerd.
#684P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
#335Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
An art deco vase and decorative bowl made of ochre glass.No longer availableDim. Ø 25 cm h: 26 cm en 13 x 32 cmEstimate: € 35 / 45