#403Een paar lakwerken vazen op sokkel met bloemdecor. Van binnen geemailleerd.
A pair of lacquer vases on a pedestal with floral decor. Enamelled on the inside.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 60 / 80 -
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#362“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
#148“Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.
#680Een lot van 12 bronzen penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Wiener, Hart, Tramaux. e.a.
A lot of 12 bronze tokens from the 19th and 20th century by Wiener, Hart, Tramaux, and others.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#218Een accordeon met opschrift ‘Les Trois Freres Deveydt, Bruxelles.
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#320Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één robijn van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one ruby of approximately 0.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 500 / 600