#417
#50
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pièce de 21,6 Helvetia 20 Francs. 1901.No longer availableDim. 13,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#518
Een grote woestijnroos.
#532Panamarenko
“Stekkedoos motor”. Een gesigneerde poster.
”Stekkedoos motor”. Un poster signée.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#896
Een gedreven messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljant van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,24 gEstimate: € 800 / 900 -
#433
#485Chimento
Un petit collier et une paire de boucles d’oreilles assortie ainsi que le bracelet, le tout serti de perles et entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,53 gEstimate: € 100 / 150 -
#670
Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
#812
Vier stuks roze kristal van Val Saint-Lambert en Bohemen.
#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#58
Een etui met twaalf zilveren dessertvorkjes. 800‰.
Un étui à douze fourchettes à dessert en argent 800 ‰.No longer availableDim. 217 gram brutoEstimate: € 40 / 60