#646
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
#418
Een Afrikaans houten masker met sporen van beschildering. Fang, Gabon.
#332
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120
#45
#353
#656
Een handgeknoopt zijden kleedje.
#220
#264Pierre Dyckmans
#277Val Saint Lambert
Twee lampenvoeten van roze kristal. Beide gemerkt.
#544Jos Pebbaert
Paar moderne kunstwerken in gemengde techniek. Gesigneerd.
#689
#681
#245
Een notenhouten theekistje met spiegeltjes op vier bolpootjes met daarin twaalf theelepeltjes met Nederlandse keuren, tweede gehalte datumletter B voor 1832, een suikertang en theezeefje en twee diverse schepjes, eveneens Nederlands zilver.
Une boîte à thé en noyer avec miroirs sur quatre pieds boule contenant douze cuillères à café avec poinçons hollandais, deuxième lettre de date de contenu B pour 1832, pince à sucre et passoire à thé et deux boules diverses, également en argent hollandais.No longer availableDim. 130 g zilverEstimate: € 80 / 120 -
#571
#70
Un collier en or rose 18 ct avec un pendentif en or blanc et rose 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 900 / 1000