Similar lots by type
-
#646
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75/100 -
#418
Een Afrikaans houten masker met sporen van beschildering. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois avec des traces de peinture. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#332
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#437
Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45/60 -
#578
Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
Un vase balustre en poterie de Nankin.No longer availableDim. H:46cmEstimate: € 80/100 -
#488
Een antieke vaas van grijsblauw geglazuurd Chinees porselein. De bolle buik versierd met twee draken. Bodem met een sterretje.
Un vase ancien en porcelaine de Chine émaillée gris-bleu. La panse convexe ornée de deux dragons. Fond avec une étoile.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 250/350 -
#99Salvador Dali
“La Purgatoire 31”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
« La Purgatoire 31 ». Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200/300 -
#277Val Saint Lambert
Twee lampenvoeten van roze kristal. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 30 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#273Val Saint Lambert
Een vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#103P. Ashberry & Sons
Een set van twaalf botermesjes. Zilveren handvaten, EPNS lemmers. Keuren van Sheffield 1919. In een etui van James Carr te Aberdeen.
Un ensemble de douze couteaux à beurre. Manches argent, lames EPNS. Poinçons de Sheffield 1919. Dans un étui de James Carr à Aberdeen.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#510
Een tweeledig Aziatisch hardhouten buffet met onderaan twee deurtjes en vier laden, in het opzet vier laden en twee in twee delen openende glazen deurtjes.
Un buffet en bois dur asiatique à deux niveaux avec deux portes et quatre tiroirs en bas, quatre tiroirs dans le dessus et deux portes vitrées qui s'ouvrent en deux parties.No longer availableDim. 188 x 130 x 49 cmEstimate: € 400/600 -
#152Hans von BartelsPeriod: 1856-1913
“Jong boerenmeisje”. Olieverf op board. Gesigneerd en “München.
"Jeune paysanne". Huile sur carton. Signé et "Munich.No longer availableDim. 47x67 cmEstimate: € 800/1200 -
#79André VerstraetenPeriod: 1901 - 1973
“Watermolen Velzeke”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Moulin à eau Velzeke". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#189Bruno Vekemans
“Echtpaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Un couple marié". Technique mixte sur papier. Signeé.No longer availableDim. 95 x 73 cmEstimate: € 1200/1500 -
#124Jean-François Taelemans
“Ferme Flamande - Le jour des pauvres”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1915.
"Ferme Flamande - Le jour des pauvres". Huile sur toile. Signée et datée 1915 au dos.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 220/250