Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gesculpteerd houten wandspiegel.

Een gesculpteerd houten wandspiegel.

Un miroir en bois sculpté.
Dim. h: 77 cm
SKU: 2901190834.
Category: Spiegel.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #834
Estimate: € 65 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #851

    Een kleine ronde butler spiegel.

    Un petit miroir de butler rond.
    No longer available
    Dim. diam: 56 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #804

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.

    Un miroir doré style Louis XV, un buste féminin dans un médaillon et une rocaille dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 177 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #242

    Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met handgeschilderde bloemen en engeltjes.

    Un miroir style Louis XV, encadrement en bois polychrome, décoration de fleurs et d’oiseaux peints à la main.
    No longer available
    Dim. 75 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #847

    Een grote butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de butler avec encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 96 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #342

    Een vergulde spiegel in barokke stijl.

    Un miroir doré , style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #835

    Een gesculpteerd houten wandspiegel.

    Un miroir en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #794

    Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.

    Un grand miroir rectangulaire avec encadrement doré.
    No longer available
    Dim. 144 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #802

    Een vergulde spiegel in Lodewijl XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.

    Un miroir doré style Louis XV, un buste féminin dans un médaillon et une rocaille dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 177 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #183

    Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.

    Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 460

Other lots in this auction

  • #177
    Louis Leloup

    Een platte buikvaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.

    Un vase pansu plat en pâte de verre satinée et polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #405

    Een rond houten wandklokje.

    Petite pendule murale ronde en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #745

    Een Art - Deco dekselvaas met bloemmotief. Gemerkt A.M.C.

    Un vase à couvercle Art Déco, motif floral. Marque A.M.C.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #303

    Een paar kandelaars van verzilverd glas, z.g. “argent des pauvres”.

    Une paire de candélabres en verre argenté.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #187

    Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.

    Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #411

    Drie schoteltjes en vier kopjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors. XVIII en XIXe eeuw. Enkele haarscheurtjes.

    Trois sous-tasses et quatre tasses en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs. Quelques cheveux.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 - 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #561

    “Oude man op een kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Vieil homme sur une grue”. Un netsuke polychrome sculpté. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 4,3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #789

    Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.

    Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. l:12 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #675
    Julia Ramalho
    Period: °1946

    “Christus aan het kruis”, “Bok en kat” & “Haan”. Drie beelden van geglazuurd aardewerk. Allen gemonogrammeerd.

    ”Le Christ et crucifix”, “ Bouc et chat” et “Coq”. Trois statues en faïence glaçurée. Monogrammées.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #827

    Een oude autokoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.

    Un bagage de voiture en cuir et fermoirs en cuivre. A l’intérieur deux tiroirs amovibles.
    No longer available
    Dim. 38 x 85 x 49 cm
    Estimate: € 42 / 46
  • #690
    Garous super

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis du Pakistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 185 x 131 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #354
    Louise Minne

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 54 x 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More