Vaisselier breton en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, décorés de personnages, de motifs végétaux et des roues de char.No longer availableDim. 235 x 130 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#56
Een paar kinderstoeltjes met tafeltje.
#394
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Suite de quatre chaises anglaises.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#370Suizo
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge en een horlogekastje.
#545
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'améthyste d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 400/500 -
#636
Een uniform met tschako van het derde regiment jagers te voet.
#79Joris MinnePeriod: 1897-1988
“Naaktstudie”. Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd en met opdracht.
“Etude d’un nu”. Crayon sur papier. Signée, datée et avec dédicace.No longer availableDim. 46 x 32cmEstimate: € 80/120 -
#522Ruhi
“Nettenboeters”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1957. Turkse school.
“Fileurs”. Huile sur carton. Signé et daté 1957. Ecole turque.No longer availableDim. 53 x 59 cmEstimate: € 200/250 -
#441
Een Belgische militaire tamboer met messingen bescherming. Model 1886.
#579
Een vilten kepie van de Artillerie van de Belgische burgerwacht, model 1868.
#414
Een antiek kapblok.
Billot ancien.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/80 -
#116
Een art nouveau staande klok met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas in de deur.
Horloge de vestibule art nouveau à motifs sculptés, la porte munie de verre taillé en facettes.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 200/260