#566Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#385“Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.
“Geometric sculpture”. An image in plaster. Illegibly signed at the bottom.No longer availableDim. 20 x 15 x 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81“Christus.” Gedateerd ‘81, Onleesbaar gesigneerd. Bronzen beeld op marmeren voet.
#197Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.
Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilverEstimate: € 1000 / 1500 -
#154Edmond De PraterePeriod: 1826-1888“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
#266Een houten gesculpteerd Dagobert stoel met bijhorend goudkleurig kussen.
A wooden sculpted Dagobert chair with matching gold-coloured cushion.No longer availableDim. 104 x 60 x 54 cmEstimate: € 175 / 225 -
#233Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942“Liggende windhond.” Bronzen beeld op groenmarmeren sokkel.
#466Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
#530Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
#237Marc SleenEen lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.
A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.No longer availableEstimate: € 220 / 280