Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gesculpteerd paard bestaande uit benen plaquettes met sporen van polychromie. Naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.
Een gesculpteerd paard bestaande uit benen plaquettes met sporen van polychromie. Naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.
Een gesculpteerd paard bestaande uit benen plaquettes met sporen van polychromie. Naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

Een gesculpteerd paard bestaande uit benen plaquettes met sporen van polychromie. Naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

A sculpted horse consisting of bone plaques with traces of polychromy. Modeled after the Tang dynasty.
Dim. h 34 cm
SKU: 1804230401.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #566

    Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.

    Recamier bench made of mahogany. Circa 1860.
    No longer available
    Dim. L. 186
    Estimate: € 240 / 300
  • #555

    “La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)

    "Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)
    No longer available
    Dim. 62 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #385

    “Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.

    “Geometric sculpture”. An image in plaster. Illegibly signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 x 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #81

    “Christus.” Gedateerd ‘81, Onleesbaar gesigneerd. Bronzen beeld op marmeren voet.

    "Christ." Dated '81, Illegibly signed. Bronze statue on marble base.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #197

    Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.

    Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.
    No longer available
    Dim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilver
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #154
    Edmond De Pratere
    Period: 1826-1888

    “Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.

    « Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.
    No longer available
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #266

    Een houten gesculpteerd Dagobert stoel met bijhorend goudkleurig kussen.

    A wooden sculpted Dagobert chair with matching gold-coloured cushion.
    No longer available
    Dim. 104 x 60 x 54 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #233
    Antoon Amorgasti
    Period: 1880-1942

    “Liggende windhond.” Bronzen beeld op groenmarmeren sokkel.

    “Recumbent Greyhound.” Bronze sculpture on a green marble base.
    No longer available
    Dim. h 14,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #466

    Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.

    Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 x 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #530

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds of +- 0.47 ct.
    No longer available
    Dim. 2,67 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #243
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, blauw in de massa. Niet gemerkt.

    A cut crystal vase, blue in the mass. Unmarked.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #237
    Marc Sleen

    Een lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.

    A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More