Similar lots by type
-
#663
Een stenen jardinière op vier gebeeldhouwde gevleugelde leeuwen.
Une jardinière en pierre sur quatre lions ailés sculptés.No longer availableDim. Ø: 63 cm; h: 56 cmEstimate: € 240/360 -
#331
“Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.
”Jeune femme”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/180 -
#281
Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.
Une tête de garçon taille en pierre. Style Classique.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 65/80 -
#641
Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.
Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 150/200 -
#813
Een bronzen voorstelling van Shiva Nataraja, “Koning van de dans”, die de dwerg Muyalaka, symbool van onwetendheid, vertrappeld.
Une représentation en bronze de Shiva Nataraja, “Roi de la danse”, et du nain Muyalaka.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/60 -
#623
Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.
Une statue en bronze représentant trois chinois qui rient.No longer availableDim. l: 35, h: 20 cmEstimate: € 260/280 -
#573
Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van “Lord Krishna”.
Une statue hindou en bronze “Lord Krishna”.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#148
Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150/170 -
#228
Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.
Un buste d’homme en plâtre à patine grise.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120 -
#118Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000
“Kozak”. Een borstbeeld van terracotta. Beschadiging aan een epaulet. Gesigneerd.
”Cosaque”. Un buste en terre cuite. Dégât à une épaulette. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#158
“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
”Pierrot et caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 160/180 -
#113
Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.
Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 100/150 -
#857
Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
Une statue Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35/50 -
#598
Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. h: 25 cm; b: 14 cmEstimate: € 120/140 -
#728Demanet
Een terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
Un buste en terre-cuite. Signature au dos.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#153
Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 130/150 -
#657
Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/300 -
#216
Een koppel waterdragers.
Un couple de porteurs d’eau.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 260/300 -
#601
Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200/300 -
#839
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#297
“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#801
Een zittende Boeddha van brons.
Un Bouddha en bronze assis.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35/50 -
#268
Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.No longer availableDim. h: 45 cm; l: 60 cm.Estimate: € 180/200 -
#451Jacques Sillis
“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#664William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935
“Boszicht”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue forestière”. Pastel sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#864
Een lot van zes geslepen en gegraveerde kristallen glazen, oranje in de massa, met bloemendecor.
Un lot de six verres en cristal taillé et gravé, orange dans la masse, décor de fleurs.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 45/55 -
#145
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct avec une paire de boucles d’oreilles assortie.No longer availableDim. 12,51 gEstimate: € 300/400 -
#364G. Chabot
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#432
Een vijfarmig koperen luchtertje.
Un petit lustre à cinq bras en cuivre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#308Céramique Montoise
Een art deco pijprokersstelletje van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, een potje en een asbak met luciferhouder op dienblad. Ontwerp van Antoine Dubois. Jaren ‘20.
Un ensemble à pipe en faïence polychrome, comprenant un pot à tabac, un petit pot et un cendrier avec porte-allumettes sur un plateau. Création par Antoine Dubois. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 80/100 -
#96
Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#53
Een porseleinen vaas met bloemenmotief.
Un vase en porcelaine, motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/45 -
#29Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
“Le dur hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle” & “Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Drie etsen, waarbij de eerste ingekleurd. Allen gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1956, 1925 & 1944.
”Le dur Hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle “ & “ Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Trois eaux-fortes, la première en couleurs. Signées et datées 1956, 1925 et 1944.No longer availableDim. 29 x 34, 24 x 27 & 22 x 26 cmEstimate: € 45/55 -
#872
Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#257
Een art decor sigarettendoos van zilver. Engels Londen keuren. Datumletter C. 1938. P&B LD.
Une boîte à cigarettes en argent. Poinçons anglais, Londres. Lettre de date C. 1938. P&B LD.No longer availableDim. 166 gEstimate: € 100/150 -
#858
Een oude Duitse bajonet. Gemerkt ‘Weyersberg-Kirchsbaum, Solingen’
Une baïonnette ancienne allemande. Marque ‘Weyersberg-Kirchsbaum Solingen’.No longer availableEstimate: € 45/50