Other lots in this auction
-
#479
Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120/200 -
#251
Twee gedreven wijwatervaatjes van 800‰ zilver, versierd met beeltenissen van de Madonna met kind. 273,57 gram samen, het grote Duits, het kleine Belgisch. Bijgevoegd een borstel met gedreven zilveren montuur met decor van een zeilschip. Nederland, XIXe eeuw, 835‰.
Deux bénitiers martelés en argent 800‰, décorés d'images de la Vierge à l'Enfant. 273,57 grammes ensemble, le grand allemand, le petit belge. Inclus est un pinceau avec un cadre en argent gaufré décoré d'un voilier. Pays-Bas, XIXème siècle, 835‰.No longer availableDim. h: 12,5 & 25 cmEstimate: € 300/340 -
#625
Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
Une petite table gateleg en chêne.No longer availableDim. 70 x 128 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#556
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80/120 -
#173Scheibe-Alsbach
“Vierspan, de bruiloftskoets van Napoléon I en Joséphine”. Grote groep van veelkleurig porselein met talrijke personages. Gemerkt achteraan.
Quatre en main, le carrosse nuptial de Napoléon Ier et de Joséphine. Grand groupe de porcelaine multicolore avec de nombreux personnages. Marqué au dos.No longer availableDim. L. 68 cmEstimate: € 600/1000 -
#54
Een reeks van vier handgeschilderde officiers in profiel. Olieverf op paneel.
Un ensemble de quatre officiers de profil peints à la main. Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 19 cm x 14 cmEstimate: € 80/120 -
#676
Iraanse handgeknoopte wollen loper.
Couloir iranien en laine noué à la main.No longer availableDim. 430 x 75 cmEstimate: € 50/70 -
#373
Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.
Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.No longer availableDim. h: 13 cm (hertje)Estimate: € 30/40 -
#116
Een paar gepolychromeerd gietijzeren bijzettafeltjes in Art Nouveau-stijl.
Paire de tables d'appoint en fonte polychrome de style Art Nouveau.No longer availableDim. 60 x 46 x 36 cmEstimate: € 220/240 -
#562Val Saint-Lambert
Een grote kandelaar van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand chandelier de cristal incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 20/220 -
#288
Een Frans aardewerken scheerbekken. Arthes of Montigny-sous-Perreux, omstreeks 1800.
Bassine à raser en faïence française. Arthes de Montigny-sous-Perreux, vers 1800.No longer availableDim. 21 x 27 x 6 cmEstimate: € 55/60 -
#291
Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.
Un seau à glace en métal argenté et six sous-plats.No longer availableDim. Ø: 18 - 28 cmEstimate: € 80/120