Other lots in this auction
-
#115Val Saint-Lambert
Een paar conische vazen met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
Paire de vases coniques sur pied en cristal taillé, partiellement teinté bleu clair dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#564
Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.
Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#187Val Saint-Lambert
Een grote ovale vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en met label.
Un grand vase ovale en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et étiqueté en bas.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#480
Een 18 K geelgouden flexibele armband bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 8,59 ct. Een model van Roberto Demeglio.
Un bracelet souple en or jaune 18 ct serti de diamants d'un poids total de +- 8,59 ct Un modèle de Roberto Demeglio.No longer availableDim. 13,95 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#614G. Kimzeke
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Route forestière ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#691
Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableDim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#78
Drie borden van blauw en wit Hollands aardewerk. XIXe eeuw.
Trois assiettes en faïence hollandaise bleue et blanche. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#192
Een trumeau met verguld houten lijst en met lauwerkrans in de kuif.
Un trumeau avec cadre en bois doré et avec couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 260 / 280 -
#193Val Saint-Lambert
Een grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.
Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert clair dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#501
Een paar dekselpotten van Chinees porselein met blauw en wit decor versierd met bloemen en tempelleeuwen.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de lions du temple.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 260 / 300 -
#508
Een verguld bronzen schouwpendule, versierd met barokke elementen en getooid met een siervaas met bloemenguirlandes. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Met slinger, zonder sleutel.
Une pendule en bronze doré, décorée d'éléments baroques et ornée d'un vase ornemental avec des guirlandes florales. Le cadran avec chiffres romains émaillés. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#26Universal statuary corporation, Chicago.
Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.
Vase décoratif en plastique patiné blanc, porté par un ange. Sur une colonne assortie, décorée de guirlandes florales et d'arcs. marqué.No longer availableDim. h: 40 + 90 cmEstimate: € 80 / 120