Other lots in this auction
-
#356
Een lot van vijf machinale wandtapijtjes naar klassieke voorbeelden, waarbij drie jachtscènes.
Lot de cinq tapisseries faites à la machine d'après des exemples classiques, avec trois scènes de chasse.No longer availableDim. 90 x 135 en 70 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#171Val Saint-Lambert
Een grote vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.
Un grand vase à piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 220/240 -
#562Val Saint-Lambert
Een grote kandelaar van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand chandelier de cristal incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 20/220 -
#459
“Damesportret.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Portrait de dames." Gouache sur papier. Signée illisiblement.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#81
Een bordje van blauw en wit porselein met een decor van insecten, bloemen en swastika’s. China, tijdperk Jiaqing. Achteraan gemerkt.
Assiette en porcelaine bleue et blanche à décor d'insectes, de fleurs et de croix gammées. Chine, époque Jiaqing. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 35/45 -
#154Leon EngelenPeriod: °1943
“Varkens in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. En met door de kunstenaar gesigneerd begeleidend boek.
"Les cochons dans l'étable". Huile sur toile. Signée. Et avec livre d'accompagnement signé par l'artiste.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 350/450 -
#531
Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.
Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180/200 -
#523
“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#684Feltman, Weiden, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#545
Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#271Val Saint-Lambert
Een grote en een kleine designcoupe van roze kristal omstreeks 1960. Onderaan gemerkt. Minuscule schilfers onderaan de voet.
Une grande et une petite coupe en cristal rose, vers 1960. Marquées à la griffe sous la base. Eclats minuscules à la base.No longer availableDim. Ø: 21 & 33 cmEstimate: € 40/50 -
#67
Een aardewerken dekselvaas met decor van herten. Op voet.
Vase à couvercle en faïence à décor de cerf. Sur piédouche.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120