#668Meridian, Switzerland
Een kompas in kokertje.
Une boussole dans un tube.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#358
Een zevendelig toiletstelletje van geslepen roze kristal. Eén met kleine randschilfers.
Un nécessaire de toilette sept pièces en cristal rose taillé. Un avec de petits éclats de rebord.No longer availableDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#217
Een reeks van twaalf zilveren lepeltjes in etui. Gemerkt.
#491
Een grote dekselvaas van cloisonné op koper met een decor van personages en het deksel getooid met een Hotei. Begin XXste eeuw.
Un grand vase cloisonné sur cuivre à décor de personnages et le couvercle orné d'un Hotei.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#439
“Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.
#213Cartier, Paris
Een zijden foulard. Gemerkt.
#238Capodimonte
“De jager”. Een beeld van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.
#209
Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
#324
Een affiche naar aanleiding van een tentoonstelling van Bonnard te Parijs.
#574
#291
Een paar messingen kandelaars.
#693
Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.
Un vase en cristal vert brillant. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 35