Similar lots by type
-
#633
Een houten voorouderbeeld. Hemba - Singiti, D.R. Congo.
Une statue d'ancêtre en bois. Hemba - Singiti, D.R.Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#147
“Jonge vrouw met dagboek”. Een bronzen beeld met driekleurig patina.
Jeune femme à l'agenda . Une statue en bronze à patine tricolore.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 200/250 -
Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Beschermer van de Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen 1843”. Affiche.
Protecteur de la Société royale de zoologie d'Anvers 1843 . Affiche.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 35/40 -
#557
Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.
Une statue hindoue en bronze et une statuette murale.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 80/100 -
#477
Een Japanse bronzen tijger. Tijdperk Meji. Met glazen oogjes. Gemerkt op de buik.
Un tigre japonais en bronze. Epoque Meji. Avec des yeux en verre. Marqué sur le ventre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 150/250 -
#131Desiderius DuwaertsPeriod: 1850 - 1901
Een terracotta meisjesbuste. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 160/200 -
#493
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw.
Une statue de la Vierge Marie en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#123L. Claus
“Geknield naakt”. Een beeldje van gepolijst brons. Gesigneerd onderaan.
Nu agenouillé . Une statue en bronze poli. Signée en bas.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 90/110 -
#163
Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
Une jardinière décorative en bronze portée par une figure féminine.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200/300 -
#607
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300/400 -
#467
“Hotei met kinderen”. Een groepje van gesculpeerd ivoor. Op houten sokkel. Sokkel achteraan gelijmd, voorwerpen in de handjes van de kinderen manco.
Hotei avec des enfants. Un groupe d'ivoire sculpté. Sur un socle en bois. Plinthe collée à l'arrière, objets manquants dans les mains des enfants.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 120/200 -
#623
“Dansende jonge vrouw”. Een groep van meerkleurige zachte pasta uit de belle epoque.
Jeune femme dansante . Un groupe de pâte tendre multicolore de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/60 -
#98
Een uitgestoken houten Bacchus.
Un Bacchus en bois sculpté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100/120 -
#173Antoine BofillPeriod: 1875 - 1939
“Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Fermier fumeur . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 320/400 -
#358
Een messingen hand in V-teken.
Une main en laiton en signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#171
“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Op zwart marmeren sokkel.
Danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 55,5 cmEstimate: € 200/280 -
#251Royal Dux
Een sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.
Une jardinière décorative de pâte tendre multicolore en forme de jeune femme sur une coquille. Marquée en bas d'un triangle rose.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200/260 -
#415
Een gepolychromeerde decoratieve smeedijzeren kip.
Poulet décoratif polychrome en fer forgé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 70/100 -
#567
Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
Une figurine en bois thaïlandaise avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#468
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cm 4730 gEstimate: € 100/120 -
#580
Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
Tête de jeune fille en bronze de profil sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35/45 -
#570
Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 70/100 -
#148
“Oriëntaalse scène”. Een bronzen groep naar een werk van Emmanuel Frémiet. Op zwart marmeren sokkel.
Scène orientale . Un groupe en bronze d'après une œuvre d'Emmanuel Frémiet. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 250/350 -
#487
Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Une tête de verre de Murano multicolore dans l'esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#40
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger, bezet met kleine pareltjes. 9,43 gram.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif, serti de petites perles. 9,43 grammes.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#497
“Zittend personage”. Een okimono van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Personnage assis . Un okimono en ivoire finement sculpté et polychrome. Première moitié du 20ème siècle. Signé en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60/100 -
#392Jos Lemmens
“Compositie”. Gravure. Gesigneerd.
Composition . Gravure. Signée.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 30/50 -
#169Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Woonwagens nabij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Roulotte près de la ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 320/400 -
#401
“Moeder en kind” & “Pijproker”. Een Afrikaanse bronzen beeldjes.
“Mère et enfant” et “fumeur de pipe” . Une statuettes africaines en bronze.No longer availableDim. h. 32 cmEstimate: € 80/120 -
#356
Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
Chariot de service pliant vintage. Allemagne, années 1960.No longer availableDim. 78 x 63 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#641
Een zwaardbajonet. Begin XXe eeuw. Met schede.
Une baïonnette d'épée. Début du XXe siècle. Avec gaine.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 80/90 -
#36
Een gedreven messingen kerkkandelaar.
Un chandelier d'église en laiton martelé.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 80/100 -
#627
Een vaasje van Chinees gecraqueleerd porselein met een decor van vissen in ijzerrood. Onderaan gemerkt.
Un petit vase chinois en porcelaine craquelée à décor de poisson rouge en fer. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#59Yvette Jansens
“Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.
Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.No longer availableDim. 80 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#475
Drie zilveren schotels met geäccoleerde rand. Tsjechoslowaakse importkeur. 800‰. 1949 - 1962. 1400 gram.
Trois plats en argent avec un bord assorti. Poinçon d'importation tchécoslovaque. 800 ‰. 1949 - 1962. 1400 grammes.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 600/750 -
#275
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten, markiezen en een baguet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants, de marquises et d’une baguette ayant un poids total de ca 0,60 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1000/1200