Other lots in this auction
-
#31Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.
Un vase en verre de Boom avec des lignes dorées tout autour.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#341Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met Lodewijk XV-motief. Met serveerbestek suikertang, enz. Compleet.
Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes avec motif Louis XV. Avec couverts de service.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#51Boch La LouvièreEen grote aardewerken vaas met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt. Decor 2813 door Chevalier.
Grand vase en faïence à décor de fleurs en relief multicolore. Marqué en bas. Décor 2813 de Chevalier.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#549Nadine Van LierdePeriod: °1941“Zittende naakt”. Een kleurentekening. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Nu assis . Un dessin en couleur. Signé et daté '65No longer availableDim. 61,5 x 37,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#619Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Zelfportretten”. Olieverf op paneel & Olieverf op metaal. Zonder signaturen.
Autoportraits . Huile sur panneau & Huile sur métal. Sans signatures.No longer availableDim. 16 x 13 & 17 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Yvette Jansens“Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.
Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.No longer availableDim. 80 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481“Man met kikker in mand”. Een fijngesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
Homme à la grenouille dans un panier . Un okimono en ivoire finement sculpté. Signé en bas. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#345Gevarieerd lot met drie pince-nez, mogelijk 9K goud, 7 diverse metalen zakhorloges (te reviseren/te herstellen), speldjes en horlogeskettingen. In een doosje.
Lot varié contenant trois pince-nez, probablement 9 K, 7 montres de poches en métal (à réviser/réparer), des épingles et des chaînes d’horloge. Dans une boîte.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#15Drie verschillende 18 k geelgouden hangers, één bezet met een parel en één bezet met koraal, en van één hanger Pompei van 14 K.
Trois différents pendentifs en or jaune 18 kt, un serti d'une perle et un serti de corail, et un pendentif Pompei de 14 K.No longer availableDim. 18 k 4,76 g 14 k 2,26 gEstimate: € 150 / 200 -
#179Gregoor Van PuijenbroeckPeriod: 1906 - 1982“Hooischuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange à foin . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 200 / 250 -
#397“Liggende Hotei met fabeldier”. Een gesculpteerd hardhouten beeld op voetstuk.
Hotei couché avec bête fantastique . Une statue en bois dur sculpté sur un piédestal.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 180 -
#340Drie kleine dameszakhorloges met 18 K. geelgouden kasten en witte geëmailleerde wijzerplaten. Te reviseren.
Trois petites montres de poche pour femmes en or jaune 18 K. Cadrans en émail blanc. A reviser.No longer availableEstimate: € 100 / 150



