Other lots in this auction
-
#337Val St. Lambert
Kleine vaas, deels rood gekleurd in de massa, geribd. Onderaan gemerkt.
Petit vase, en partie rouge dans la masse, côtelé. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#505
Een ovale serveerschotel van 800‰ zilver. gemerkt van Delheid. 970 gram.
Un plat de service ovale en argent à 800 ‰. Marqué par Delheid. 970 grammes.No longer availableDim. 43 x 29 cmEstimate: € 400/500 -
#463
Een paar vaasjes met een cloisonné decor van een vogel in een bloeiende pioenstruik op koper.
Paire de vases à décor cloisonné représentant un oiseau dans un buisson de pivoines en fleurs sur cuivre.No longer availableDim. h: 21,6 cmEstimate: € 120/140 -
#177
Een driedelig porseleinen kaststel met romantische decors in cartouches, omlijst met vergulde motieven en op kobaltblauwe fond.
Une garniture en porcelaine trois pièces aux décors romantiques en cartouches, encadrée de motifs dorés et sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 54 & 36 cmEstimate: € 200/280 -
#450
Een lot zilver, bestaande uit een Sterling zilveren schotel, een 835‰ sauskom en een 830‰ kom.
Un lot d'argent composé d'un plateau en argent sterling, d'une saucière de 835 ‰ et d'un bol de 830 ‰.No longer availableDim. 1305 gEstimate: € 400/500 -
#591
Een paar balustervaasjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de chiens Fo. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#57
Een antiek tondelkistje met messingen beslag.
Une ancienne boîte en amadou avec des raccords en laiton.No longer availableDim. 27 x 43 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#639Böhm
“Pater met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Père aux bouteilles. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#157
Een houten juwelendoosje met in het deksel een handgeschilderd miniatuur op ivoor.
Une boîte à bijoux en bois avec une miniature peinte à la main sur ivoire dans le couvercle.No longer availableDim. 9 x 17 x 15 cmEstimate: € 160/200 -
#447
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van gegoten plaaster en steengoed. Zonder signatuur.
Créature post-démoniaque . Une image de plâtre moulé et de grès. Sans signature.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120/140 -
#404Pierre Leterme
“Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 84/85 buiten de plaat.
Swan Lake . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 84/85 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40/50 -
#103
“Allegorie op de elektriciteit.” Zamakken beeld naar Rousseau.
Allégorie de l'électricité . Statue en zamak d'après Rousseau.No longer availableDim. h. 64 cmEstimate: € 120/200