#309Een reproductie van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.
#190Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met malachiet. Met verlengstuk.
Collier en or blanc 18 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties sertis de malachite. Avec extension.No longer availableDim. Bruto: 15,92 gEstimate: € 300 / 400 -
#552“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘V.D.B.’ en gedateerd ‘73.
Composition moderne. Huile sur toile. Monogrammé V.D.B. et daté ‘73.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 49 / 50 -
#721Een houten regulateur.
Un régulateur en bois.No longer availableDim. l:Estimate: € 40 / 50 -
#270Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud en zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats et argent sertis de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 7,94 gEstimate: € 450 / 550 -
#341Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
#15Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.
#566Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
Chien près d’une bûche. Statuette en bronze sur socle en marbre d’après l’oeuvre d’Emmanuel Frémiet. Avec cachet de Paris.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80