Other lots in this auction
-
#500
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- van 5 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 K. serties de brillants ayant un poids total de +- 1 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de +- 5 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1300/1600 -
#753
Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische artillerie en Militaire Politie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de l’artillerie belge et de la police militaire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#652
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.
Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#41Goebel
“Jongetje met paraplu”. Een porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Petit garçon au parapluie”. Statuette en porcelaine par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20/26 -
#127
Een Belgisch karabijn, systeem Terssen 1848 - 1898 voor het Regiment Karabiniers.
Carabine belge, système Terssen 1848-1898 pour le Régiment des Carabiniers.No longer availableDim. l: 129 cmEstimate: € 200/280 -
#760
Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100/150 -
#725
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een granaat van +- 1,46 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et un grenat de + - 1,46 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350/450 -
#810
Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
Grand candélabre anglais en metal argenté à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#796
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#374
Een vlaggenstok met speervormige punt. We voegen er een tweede punt aan toe.
Hampe pointue. Nous ajoutons une deuxième pointe.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#33Lladro
Porseleinen beeldje van een meisje met gans en hond.
Statuette en porcelaine représentant une fille avec une oie et un chien.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#755
Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80/120