Other lots in this auction
-
#552“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#544Jos PebbaertPaar moderne kunstwerken in gemengde techniek. Gesigneerd.
Paire d'oeuvres d'art moderne en techniques mixtes. Signées.No longer availableDim. 115 x 61 cmEstimate: € 140 / 160 -
#281Een designschaal van groen en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un bol design en cristal vert et incolore. Marqué.No longer availableDim. 34 x 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#240Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 650 / 700 -
#649Een kunstwerk van hout en metaal met een stormvogel in de wind. Gemonogrammeerd B.R.
Une oeuvre d'art en bois et métal avec un pétrel dans le vent. Marque BR.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 55 / 60 -
#50Een 18 K geelgouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 200 / 250 -
#463Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
Un grand pot à eau du Hunan en grès émaillé gris-vert, décoré d'un motif clouté sur l'épaule et de six oreilles sur l'épaule. Chine, XIXème siècle. Blessures mineures.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 500 / 800 -
#223“Putto met vis”. Een gesculpteerd wit marmeren groep. Kleine beschadiging aan de staart.
« Putto au poisson ». Un groupe en marbre blanc sculpté. Dommages mineurs à la queue.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#607Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90 / 120 -
#197Een lot massief zilver w.o. Twee zoutvaatje, keuren van Birmingham en Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, een lekbakje van Delheid, schaaltje met keuren van Birmingham, asbakje, bekertje met Nederlandse keuren 1928, servetring, flesopener.
Lot d'argent massif, dont deux salières, poinçons de Birmingham et Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, un égouttoir de Delheid, plat avec poinçons de Birmingham, cendrier, tasse avec poinçons hollandais 1928, rond de serviette, décapsuleur .No longer availableDim. 360 gEstimate: € 150 / 200 -
#32Marguerite PutsaersPeriod: 1868-1946“Schepen op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires sur l'Escaut pour Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. cmEstimate: € 80 / 120 -
#426NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol en zijde.
Un tapis persan noué à la main en laine et soie.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 300

