#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#431Een polychroom masker. Afrikaans werk.
A polychrome mask. African work.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#546Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.
#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#144‘Le Rôtisseur des Rois’, olieverf op doek met een koninklijke feestdis.
#219Jan Vercammen“Karikatuur van advocaten naar Daumier.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Caricature After Daumier of Lawyers." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50 / 70