#599Karel de PossonPeriod: 1889 - 1960‘Dorpszicht met donkere wolken’, een gravure buiten de plaat getekend Karel de Posson.
"Village View with Dark Clouds," an etching drawn outside the plate by Karel de Posson.No longer availableDim. h 20 x b 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
A lot of 5 crystal bowls and vase.No longer availableDim. H: 5-23 cmEstimate: € 25 / 50