#431Een polychroom masker. Afrikaans werk.
#128P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#275FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#3Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
#432Vasco NasorriPeriod: 1940-2019“Panello Ceramica”. Een keramisch tablet met gesculpteerd figuur. Gesigneerd.
#47ElektrosvitEen vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
A vintage mid-century design desk lamp with a bakelite shade and adjustable metal arm. Marked "Type 1013.01".No longer availableDim. 50 x 25cmEstimate: € 120 / 180 -
#318Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
A set of 2 bronze candlesticks, lavishly decorated with, among others, garlands.No longer availableDim. h 26Estimate: € 40 / 60