#370Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met moissanite.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with moissanite.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 200 / 300 -
#212Theo VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Winter Landscape". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38 x 47,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
#397“Boeddha zittend op een lotustroon”. Een bronzen beeld. Onderaan gemerkt.
"Buddha sitting on a lotus throne." A bronze statue. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x 20 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#438Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#131Imhof Tempus FugitEen vintage 8-dagen klok, Imhof, “Tempus Fugit”, in werkende staat.
A vintage 8-day clock, Imhof, Tempus Fugit, in working condition.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#582“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
"Gent suite" – An engraving on paper, signed and numbered 10/25 outside the frame.No longer availableDim. 23 x 33cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
A fine blue and white Delft plate with peacock tail decoration. 18th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", numbered 200.No longer availableDim. Ø27cmEstimate: € 175 / 225