#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
An oak easel in a rustic design.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 100 / 150 -
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#495Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair van +- 0,55 ct. ESI1.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.55 carat. ESI1.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#366Een massief eiken koffer met bol deksel en metalen beslag.
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#310Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100 / 130 -
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Een set van 8 gravures van Forten in Frans Vlaanderen in de 18de eeuw.
#1Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
An oakwood two-door wardrobe. 19th century.No longer availableDim. 210 x 150 x 60 cmEstimate: € 150 / 250