#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#401Een koppel Chinese bronzen vazen met vogels en bomen in het decor.
A pair of Chinese bronze vases featuring birds and trees in the decoration.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#310Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100 / 130 -
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#559Wanddecoratie in multiplex met verhoogde elementen in hout. Achteraan genummerd.
Wall decoration in plywood with raised wooden elements. Numbered at the back.No longer availableDim. h 47 x b 39 cmEstimate: € 60 / 80