Similar lots by type
-
#631
Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
Un bol en cristal incolore sur une base en laiton de dauphins.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#390
Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90/110 -
#641Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.
Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/70 -
#339Mats Jonasson, Sweden
Een kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.
Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35/45 -
#57Val Saint Lambert
Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.
Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cmEstimate: € 80/120 -
#661Val Saint Lambert
Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#307Val Saint Lambert
Twee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#273Val Saint Lambert
Een vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#251Val Saint Lambert
Een grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.
Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 120/200 -
#337
Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
Deux pieds de lampe en cristal italien coloré.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 40/50 -
#318Val Saint Lambert
Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#171Val Saint Lambert
Een grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé et doublé rouge. Marquée.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 700/1000 -
#28
Een drageoir van geslepen kleurloos glas.
Un drageoir de verre incolore taillé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/35 -
#483Val Saint Lambert
Een reeks van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken met karaf en op spiegeldienblad.
Série de six verres à vin en cristal taillé à calices colorés avec carafe et sur plateau miroir.No longer availableDim. H: 20-42 cmEstimate: € 180/240 -
#317Val Saint Lambert
Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35/45 -
#311Val Saint Lambert
Twee vazen en een asbak van groen kristal. De asbak onderaan gemerkt. De asbak met lichte randschade.
Deux vases et un cendrier en cristal vert. Le cendrier est marqué en bas. Le cendrier avec de légers dommages aux bords.No longer availableDim. h: 7, 19 & 20 cmEstimate: € 50/60 -
#61
Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.
Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#111Val Saint Lambert
Een coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.
Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120/180 -
#647
Een designvaas van oranjerood kristal.
Un vase design en cristal rouge orangé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#309Victor Rousseau
“Liggend naakt”. Houtskool en wit krijt op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu Allongé". Fusain et craie blanche sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 14 cmEstimate: € 100/120 -
#671
Drie gegoten kristallen beeldjes, waarbij één van een ijsbeer met jong, een uiltje en een dolfijn. De laatste gemerkt van Cristal d’Arques.
Trois figurines en cristal coulé, dont l'une représente un ours polaire avec son petit, un hibou et un dauphin. Le dernier marqué par Cristal d'Arques.No longer availableDim. h. 16 cmEstimate: € 35/45 -
#117Gucci
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir noir. Avec housse anti-poussière.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80/100 -
#22Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“Vissersboten op het strand”. Potlood op papier. Gesigneerd, met opdracht en gedateerd 1934.
"Bateaux de pêche sur la plage". Crayon sur papier. Signé, dédicacé et daté 1934.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#142Edmond De PraterePeriod: 1826-1888
“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
« Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 600/1000 -
#68
Een paar ajourgewerkte zilveren vorkjes en een dito zilveren schep. Hollandse keuren, 2de gehalte, datumletter O voor 1873 en N voor 1948. Evenals twaalf suikerlepeltjes met gebogen, gegraveerde heften. Hollandse keuren, tweede gehalte. Datumletter O voor 1924 en een suikerlepeltje met F voor 1865.
Une paire de fourchettes en argent ajouré et une pelle en argent idem. Poinçons hollandais, deuxième titre, date lettre O pour 1873 et N pour 1948. Ainsi que douze cuillères à sucre aux manches galbés et gravés. Poinçons hollandais, deuxième titre. Lettre date O pour 1924 et une cuillère à sucre avec F pour 1865.No longer availableDim. 265 gEstimate: € 120/150 -
#73
Een antiek Russisch icoon.
Une ancienne icône russe.No longer availableDim. 34x46 cmEstimate: € 100/120 -
#419Luce VersluysPeriod: °1912
“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage avec pièce d'eau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#133
Drie diverse rechthoekige schaaltjes van massief zilver. Het grootste (28 x 21 cm) met Londense keuren, datumletter h, maker SSD-ED (Drew & Sons). Het middelste (20,5 x 16 cm) met Nederlandse keuren, 2de gehalte, datumletter V, maker Voorschoten. Het kleinste met hoge rand (16 x 12 cm) met Duitse keuren voor 830/1000.
Trois plats rectangulaires divers en argent massif. Le plus grand (28 x 21 cm) avec poinçons de Londres, date lettre h, fabricant SSD-ED (Drew & Sons). Celui du milieu (20,5 x 16 cm) avec poinçons hollandais, deuxième titre, date lettre V, fabricant Voorschoten. Le plus petit à bord haut (16 x 12 cm) avec poinçons allemands pour 830/1000.No longer availableDim. 760 gEstimate: € 350/400 -
#450
Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220/260 -
#42R. Kimpe
“Pijprokende visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Pêcheur fumant la pipe". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#81
Een lamp met glaspasta kap en smeedijzer in de geest van Majorelle.
Une lampe avec abat-jour en pâte de verre et fer forgé dans l'esprit de Majorelle.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 200/300