#355Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,89 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#455Een grijsgeaderd witmarmeren zuil, opgebouwd uit acht delen.
#198“Perseus met de kop van Medusa”. Kleine versie van het beeld van Benvenuto Cellini. Met marmeren voetstuk.
#598Een bordje van keramiek. Gemonogrammeerd op de achterkant.
Une assiette en céramique. Monogrammé au dos.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#694Een laag grenenhouten bureautje met twee laden.
#125“Vis”. Een beeld van blauwe hardsteen.
#556Een Pakistaans wollen Morikarpet.
#146Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#408Twee houten sculpturen van monniken.
#425Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.
#524Een opgezette roofvogel op tak.
Un oiseau de proie empaillé sur une branche.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 60