Other lots in this auction
-
#664“Landschappen”. Een paar Japanse aquarellen op papier. Medio XXe eeuw. Gesigneerd.
“Paysages”. Paire d'aquarelles japonaises sur papier. Milieu du XXe siècle. Signées.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#658GoebelDrie porseleinen beeldjes van het merk Goebel. “Hitchhiker, Skier Winter Pleasure en Guitar Player Girl. Gedateerd 1971.”
Trois figurines en porcelaine de la marque Goebel. 'Hitchhiker, Skier Winter Pleasure et Guitar Player Girl. Datées 1971.'No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 130 -
#23Val Saint LambertDrie achthoekige asbakken van kleurloos geslepen kristal. Afnemende afmetingen, de grootste zonder merk, de kleinste met een ingeslepen maçoniek embleem. We voegen er een ander, kleiner model aan toe, zeshoekig en gemerkt.
Trois cendriers octogonaux en cristal taillé clair. Dimensions décroissantes, le plus grand sans marque, le plus petit avec un emblème maçonnique sculpté. Nous ajoutons un autre modèle plus petit, hexagonal et marqué.No longer availableDim. Ø 18,5 à 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#572Victor UytterschautPeriod: 1847 - 1917“Neerhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Basse cour”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 50 / 100 -
#627Robert PicaultEen fruitschaal van geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Une coupe à fruits en terre vernissée. Signée en bas.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#216Een witgepatineerd houten speeltafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Het blad met aan de ene zijde vilt en aan de andere zijde groen kalfsleder. Met drie bijpassende armstoelen.
Table de jeu en bois patiné blanc de style Louis XVI. Plateau feutre d'un côté et cuir de veau vert de l'autre. Avec trois fauteuils assortis.No longer availableDim. H:95cm(stoel) Dim:76x76x72(tafel)Estimate: € 80 / 100 -
#532Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 70 / 90 -
#581Zeven geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Sept verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#324Léon DanchinPeriod: 1887 - 1938“Wilde eenden”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Canards sauvages. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 48 x 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#259“Hoeve bij een water”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Ferme au bord de l'eau. Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 100 / 180 -
#632Etienne Le ComptePeriod: °1931“Carnaval Rio”. Een gravure op papier. Een print met Artist Proof. Gesigneerd.
“Carnaval Rio”. Une gravure sur papier. Une estampe avec Epreuve d'Artiste. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#61Een oude kruik van steengoed.
Une vieille cruche en grès.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 35 / 45

