Other lots in this auction
-
#158“Oriëntaalse danseres”. Een art deco bronzen beeldje op een zwartmarmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus. Met bronscachet.
“Danseuse orientale”. Statue Art Déco en bronze sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de Chiparus. Avec cachet bronze.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 280 -
#239“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘56.
Paysage. Technique mixte sur papier. Signé et daté '56.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3BochArt deco vaasje, gemerkt en genummerd D5461.
Vase art déco, marqué et numéroté D5461.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#648“Zelfportret”. Een meerkleurig beeldje van kunsthars naar een werk van Herman brood. Gemerkt en genummerd.
Autoportrait. Statuette en résine multicolore d'après une oeuvre d'Herman Brood. Marquée et numérotée.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 160 -
#183Een driedelig zilveren theestel met overvloedig uitgewerkt decor en de theepot met houten handvat en dekselknop. Merken van Sheffield met jaarletter ‘h’ voor 1900. Genummerd 3827.
Un service à thé en argent trois pièces avec un décor élaboré et la théière avec poignée en bois et bouton de couvercle. Marques de Sheffield avec la lettre de l'année h avant 1900. Numérotée 3827.No longer availableDim. 765 gram BrutoEstimate: € 300 / 400 -
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijt. Kaschmar.
Un tapis persan noué à la main. Kaschmar.No longer availableDim. 345 x 246 cmEstimate: € 300 / 500 -
#318Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Ensemble de table en métal argenté en trois parties avec récipients en verre bleu. Ajout de deux coqs en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#545Erik DejonckheerePeriod: °1948“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. Eén vinger afgebroken.
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750 / 950 -
#33Een diepe aardewerken schotel met een blauw op wit decor. XIXe eeuw.
Plat creux en faïence à décor bleu sur blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#29Brugman“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d'hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#500Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 550 / 650 -
#559Drie Japanse bronzen beeldjes.
Trois statuettes japonaises en bronze.No longer availableDim. h: 11,5 - 15 cmEstimate: € 60 / 100

