Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.

Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.

Une coupe incolore taillée avec base et cadre en laiton doré.
Dim. Ø: 30 cm
SKU: 2501220277.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #277
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #41

    Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.

    Une boîte à tabac en laiton. Date 1876 gravée dans le couvercle.
    No longer available
    Dim. 13 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #472

    “Constructivistische compositie”. Olieverf op doek. Russsische school.

    “Composition constructiviste”. Huile sur toile. École russe.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #150

    Een 18 K geelgouden bloemvormige ring bezet met een diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

    Une bague en forme de fleur en or jaune 18 ct sertie d'un diamant taille marquis d'un poids combiné de +- 3 ct.
    No longer available
    Dim. 5,60 g
    Estimate: € 2400 / 3000
  • #292
    Alle Zoethout
    Period: 1906 - 1957

    “Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.

    “Vue du moulin à vent”. Huile sur toile. Signée et datée '44.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #448

    Een klein buikvaasje van Chinees porselein. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Petit vase pansu en porcelaine de Chine. Marqué en bas. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #420

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten, robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, de rubis et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,55 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #172

    Een zilveren set waaronder een spiegel, borstel en kam in originele doos. 835‰.

    Un ensemble en argent comprenant un miroir, une brosse et un peigne dans sa boîte d'origine. 835‰.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #543

    Een Imari schotel met gelobde rand in messingen montuur.

    Plat en imari à rebord lobé dans une monture en laiton.
    No longer available
    Dim. 14 x 40 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Een lot van drie verschillende Delfts aardewerken bordjes, waarbij twee met bloemen en één met pauwstaartdecor. XIXe eeuw.

    Lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft, deux aux fleurs et une à décor à l’éventail. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #268

    Een lot van drie antieke koperen doofpotten (Eén handvat beschadigd) en een keteltje (handvat manco).

    Lot de trois étouffoirs anciens en cuivre (une anse abîmée) et d'un chaudron (anse manquante).
    No longer available
    Dim. h: 17 - 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #380

    Een hanger van jade, versierd met een Quanyin en op de randen kikkertjes, een feniks en een draak.

    Un pendentif en jade, décoré d'un Quanyin et sur les bords de grenouilles, d'un phénix et d'un dragon.
    No longer available
    Dim. Ø 4,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #317

    Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).

    Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
    No longer available
    Dim. H. 15 - 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More