#377“Keizerlijk koppel”. Fijn Chinees houtsnijwerk.
#700Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 250 / 300 -
#639Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit 10 champagneglazen, 12 waterglazen, 12 rodewijnglazen, 12 wittewijnglazen, 10 digestiefglazen, 12 borrelglaasjes en 8 cocktailglazen.
Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de 10 flûtes à champagne, 12 verres à eau, 12 verres à vin rouge, 12 verres à vin blanc, 10 verres à digestif, 12 verres à liqueur et 8 verres à cocktail.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#167“Wandelende panter”. Een bronzen beeld naar een werk van Bugatti.
Deux vases différents en faïence émaillée multicolore, à décor de décors floraux.No longer availableDim. h: 34 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294Twee modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
#431Vijf borden in Chinees porselein. Achteraan gemerkt.
Cinq assiettes en porcelaine de Chine. Marquées au dos.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#621Vaas uit de sixties.
Vase des années soixante.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
« Abstrait ». Une peinture à l'huile double face sur panneau. Signée.No longer availableDim. 98 x 69 cmEstimate: € 100 / 120