#413Een set van 2 decoratieve schaalmodellen van nucleaire toestellen, een plexiglazen object met opschrift Framatome en een houten object met een plaatje waarop vermeld ACEC Charleroi.
A set of 2 decorative scale models of nuclear devices, one plexiglass object with the inscription Framatome and one wooden object with a plaque stating ACEC Charleroi.No longer availableDim. 11 x 26 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#375Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.
A solid wooden library step ladder with 3 steps.No longer availableDim. 67 x 46 x 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een armband met drie rijen akoya parels en een 18 karaats witgouden slot bezet met robijnen.
A bracelet with three rows of Akoya pearls and an 18 karat white gold clasp adorned with rubies.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 400 / 500 -
#53Een mahoniehouten schrijfnecessaire. Begin XXste eeuw. Binnenin opnieuw met rood vilt bekleed.
A mahogany writing desk set. Early 20th century. Interior reupholstered with red felt.No longer availableDim. 10 x 30 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#631Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.
#7Limoges FranceEen lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.No longer availableDim. h 12 x b 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#463Een opiumweegschaaltje in uitgesneden houten etui met olifant. Met 8 gewichten tevens in de vorm van olifanten.
An opium scale in a carved wooden case with an elephant. Comes with 8 weights also in the shape of elephants.No longer availableDim. 28 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#250Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 500 / 600