#530Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 550 / 600 -
#525Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#474Keith HaringEen litho, gesigneerd in de plaat ‘Keith Haring’ en genummerd 58/150, met reliêfstempel en extra stempel van The Keith Haring Foundation.
A lithograph, signed in the plate 'Keith Haring' and numbered 58/150, with embossed stamp and additional stamp from The Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#625Een set van 7 vintage design metalen framestoelen met daim bekleding.
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
A colorful glass dinnerware set with gilt edges.No longer availableDim. H: 8-18 cmEstimate: € 120 / 180