#449“Abstract - Maria met kind - LXX.” Gemengde techniek op board. Vochtschade rechts onder.
"Abstract - Maria with Child - LXX." Mixed media on board. Moisture damage on the bottom right.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#156Een gesculpteerde houten cilinderbureau met 9 laden.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#227Een grote gegolfde schotel in aardewerk met blauw-wit decor van een paar rustende reizigers, gemerkt AK.
A large waved dish in earthenware with blue and white decoration of a resting pair of travelers, marked AK.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 120 / 150 -
#389Bert HildebrandtPeriod: 1906-1974‘Stilleven met zonnebloemen’, gouache op paneel, getekend B. Hildebrandt.
'Still Life with Sunflowers', gouache on panel, signed by B. Hildebrandt.No longer availableDim. h 25 x b 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".No longer availableDim. 31 x 40cmEstimate: € 100 / 120