#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#167P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#358SIMLAEen ijsemmer en schaal, verzilverd en gemerkt SIMLA, collectie “The House of Roses”.
An ice bucket and a bowl, silver-plated and marked SIMLA, part of "The House of Roses" collection.No longer availableDim. Ø31cmEstimate: € 50 / 100 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#230Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een vlinder met filigraanwerk.
An 18 carat yellow gold butterfly brooch with filigree work.No longer availableDim. 14,75 gEstimate: € 550 / 650 -
#53Een mahoniehouten schrijfnecessaire. Begin XXste eeuw. Binnenin opnieuw met rood vilt bekleed.
A mahogany writing desk set. Early 20th century. Interior reupholstered with red felt.No longer availableDim. 10 x 30 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#471Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Two bronze figures. East Africa.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.
A hand-knotted Persian carpet made of silk. With an Arabic text.No longer availableDim. 75 x 66cmEstimate: € 100 / 120