#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#25Val Saint LambertEénentwintig kristallen glazen. Jaren 50.
21 crystal glasses. Fifties.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#602“La IIe Fête Flamande”. Gravure door J.-Ph. Le Bas naar David Teniers II. XIXde eeuw.
#139Een vergulde spiegel en console met marmer. Versierd met miniaturen. Rijkelijk gedecoreerd.
A gilded mirror and console with marble. Decorated with miniatures. Lavishly adorned.No longer availableDim. 107 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately +- 2 ct. Color H, probably SI1.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 8000 / 12000 -
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120