#451Een Chinees porseleinen lachende boeddha, gemerkt onderaan.
#16Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
#189“Andries Bicker”. Een schilderij, olieverf op doek, naar Bartholomeus van der Helst.
#626Een eikenhouten commode met 3 laden.
#569Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#671HamadanEen Oosterse handgeknoopte loper van wol.
#253‘The Endeavor’, een schaalmodel van het legendarische zeilschip in hout.
'The Endeavor', a scale model of the legendary wooden sailing ship.No longer availableDim. 133 x 96 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#288GuerinEen lot van 3 aardewerken Guerin kruiken met divers decor en vorm. Onderaan gemerkt.
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
Vase in polychrome iridescent glass. Mounted as a lamp, but not altered. Bottom engraved.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#528Twee grote Marokkaanse olielampen. Enkele barstjes op verschillende plaatsen in het glas.
Two large Moroccan oil lamps. A few small cracks in different places in the glass.No longer availableDim. 110 x 37 x 38 cmEstimate: € 200 / 300