#402TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
#517Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
#542H. AntheunisPeriod: 1905 - 1975“Glunderende clown met boeket.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#266Een eikenhouten secretaire met 3 laden binnenin.
#322“Leergang voor Kunstvorming en Kennis der Streek”. Een diploma affiche van Gids op papier.
#575Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#520Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#604F. Winkler“Een winters boslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#588“Pepsi-Cola”. Een telefoon met reclame.
"Pepsi-Cola". A telephone with advertising.No longer availableDim. 37 x 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
A statue of a Chinese dragon in soapstone on a wooden base.No longer availableDim. h 19 x l 15 cmEstimate: € 40 / 60