Other lots by Val Saint-Lambert
-
#635Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
Une garniture en cristal taillé serti d'un rebord doré et d'une cuillère à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#368Val Saint-LambertTwee vazen en een asbak. Onderaan gemerkt.
Deux vases et un cendrier. Marqués en bas.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#175Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,54 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 700 / 800 -
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.No longer availableEstimate: € 100 / 130 -
#248Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 65 / 70 -
#355Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#396Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#64“Portret”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan etiket ‘Tentoonstelling K.A.B. (5 - 16/04/’52).
Portrait . Huile sur panneau. Signé illisible. Etiquette au dos Exposition K.A.B. (05-16 / 04 / 52).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#330Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 1,08 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#681Een indianenstaf met koehoorn en veren.
Un bâton indien avec corne de vache et plumes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#133Een Frans aardewerken schotel met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Plat en faïence française à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#158De VianneEen glazen schemerlamp met geëtst bloemendecor.
Une lampe de table en verre à décor floral gravé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#752Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de candélabres en métal argenté. Style Louis XVI.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#111“Boogschutter”. Een bruingepatineerd beeld van brons en kunststof op houten sokkel.
Archer . Une sculpture en bronze patiné marron et en plastique sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 150

