Other lots by Val Saint Lambert
-
#693Val Saint Lambert
Een kristallen coupe met blauw in de massa.
A crystal coupe with blue in the mass.No longer availableDim. 22 x Ø 17 cmEstimate: € 70/100 -
#692Val Saint Lambert
Een kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.
A crystal vase with red in the mass. With label and marked on the bottom.No longer availableDim. 14 x Ø 12 cmEstimate: € 40/60 -
#339Val Saint Lambert
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#275Val Saint Lambert
Een kristallen karaf met rood in de massa. Circa 1900.
A crystal decanter with red in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 100/120 -
#278Val Saint Lambert
Een kristallen pique-fleurs verzilverd rasterdeksel.
A crystal pique-fleurs with a silver-plated grid lid.No longer availableDim. 15 x Ø 18 cmEstimate: € 40/60 -
#53Val Saint Lambert
Een kristallen geslepen vaas, groen in de massa. Gesigneerd.
A crystal cut vase, green in the mass. Signed.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 70/100 -
#633Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met groene accenten. Onderaan gesigneerd.
A cut crystal vase with green accents. Signed at the bottom.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#531
“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250/400 -
#408
Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
A wood sculpted African mask. Senufo tribe.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 50/80 -
#506
Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
A long glass dining table with chrome base and side table.No longer availableDim. 260 x 100 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#552
“Lezend meisje”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw. Verfschade.
"Reading Girl". Oil paint on panel. English School, early XIXth century. Paint damage.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 100/120 -
#469
“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
"Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#436
Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.
Chestnut chest of drawers with 4 drawers and dark stain.No longer availableDim. 102 x 53 x 79 cmEstimate: € 120/200 -
#670
‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
“Garibaldi”. A multicolored earthenware figurine.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35/45 -
#5
Een lot van 9 cloisonne eitjes op houten sokkel met divers decor versierd en grootte.
A lot of 9 cloisonne eggs on a wooden base with various decorations and sizes.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 45/50 -
#455
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#553
Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots.No longer availableDim. 20 cm x Ø 20 cmEstimate: € 175/225 -
#528
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100/120 -
#445
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120/200