#80Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of 1.26 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 900 / 1000 -
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#532Rémy De PillecijnEen houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.
A charcoal drawing on paper of a girl's head, drawn by Rémy De Pillecijn and dated 14-03-1963.No longer availableDim. h 47 x b 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584Emile Baas“Kathedraal van Antwerpen.” Gravure, genummerd 35/50, en gesigneerd buiten de plaat.
"Cathedral of Antwerp." Engraving, numbered 35/50, and signed outside the plate.No longer availableDim. 25 x 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
A Chinese hand-painted tureen in 3 parts.No longer availableDim. h 13 x Ø 14 cmEstimate: € 25 / 50