#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#381Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
#518Een Chinees juwelenkistje van hout met jade inleg en bronzen elementen.
A Chinese jewelry box made of wood with jade inlay and bronze elements.No longer availableDim. 28 x 18,5 x 15 cmEstimate: € 120 / 150 -
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#431Een polychroom masker. Afrikaans werk.
A polychrome mask. African work.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81Boch FrèresEen meerkleurige interbellum aardewerken vaas. Onderaan gemerkt.
#107WMFEen verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
A silver-plated Art Nouveau jug with a mermaid handle, her tail draped around the jug, marked WMF which stands for Württembergische Metallwarenfabrik.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#507Een manbetu snaarinstrument. Kongo.
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
A mahogany display cabinet in 2 parts with 4 doors and 1 drawer.No longer availableDim. 276 x 138 x 54Estimate: € 200 / 300