#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#254‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
#60Een 18 kt wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt white and yellow gold necklace set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 21,67 gEstimate: € 850 / 950 -
#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 250 -
#438Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#13Lladro‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
A fine blue and white Delft plate with peacock tail decoration. 18th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", numbered 200.No longer availableDim. Ø27cmEstimate: € 175 / 225