#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#312“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
"Venascle." Lithograph, numbered 5/60.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#355Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#482“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#25Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een 18 kt geelgouden broche.
An 18 kt yellow gold brooch.No longer availableDim. 5,68 gEstimate: € 180 / 250