#258Een onyx met koper belegd bureaugarnituur bestaande uit inktpotje, koperen pen en vloeiblok. Eind 19e eeuws.
A onyx with copper-plated desk set consisting of inkwell, copper pen, and blotting pad. Late 19th century.No longer availableDim. 28 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 250 -
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#567Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium in wood, bakelite, and metal. Ca 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#175Een armband met 18 kt geelgouden tussenstukken en rode geweven stof.
A bracelet with 18kt yellow gold links and red woven fabric.No longer availableDim. bruto: 29,10 gEstimate: € 900 / 1000 -
#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
"Farm in a landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 34,5cmEstimate: € 40 / 60