#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#563Een lot van 4 vintage werktuigen, bestaande uit een scheepskompas, een lantaarn in zwart metalen omkasting, een houten handweegschaal en een grijptang.
A lot of 4 vintage tools, consisting of a ship's compass, a lantern in black metal casing, a wooden hand scale, and a pair of pliers.No longer availableDim. H: 14.5 & 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#570Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een robijn +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct. in total, and a ruby weighing approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 500 / 600 -
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#254‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
#331Een Chinese cloisonné vaas, groenkleurig met floraal decor, op houten sokkel. Deukje in zijde.
A Chinese cloisonné vase, green-colored with floral decoration, on a wooden base. Minor dent on the side.No longer availableDim. 23 x Ø13cmEstimate: € 40 / 60 -
"Prehistoric Scene", oil on canvas depicting a feast in the cave.No longer availableDim. h 114 x b 227 cmEstimate: € 120 / 180