#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#153DelvauxEen beige handtas model “Macao”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#559Wanddecoratie in multiplex met verhoogde elementen in hout. Achteraan genummerd.
Wall decoration in plywood with raised wooden elements. Numbered at the back.No longer availableDim. h 47 x b 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
An antique dress form with linen upholstery, standing on a 3-legged wooden stand.No longer availableDim. 164cmEstimate: € 80 / 120