#774Liebig.
Een chromo-album.
Un album aux chromos.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#462
“Moskee te Caïro”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘W.’.
Mosquée du Caire . Aquarelle sur papier. Monogrammé W. .No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#584
Een lot van vijf porseleinen koffiepotten met verschillende meerkleurige decors. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cafetières en porcelaine avec différents décors multicolores. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 19 - 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#304
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#201
Een paar grote cassolettes van bruin marmer met verguld bronzen beslag.
Une paire de grandes cassolettes en marbre brun avec des garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 500 -
#654
Een groen en goudgepatineerde luchter met zes lichtpunten en versierd met vrouwenfiguren en onderaan met een geslepen glazen coupe. Omstreeks 1900.
#233
“Sint Jozef”. Een gepatineerd houden kerkbeeld.
#273
Een oude messing/brons patrijspoort.
#652
Een smeedijzeren wandtafel.
#743
Een grote messingen obus uit de Eerste Wereldoorlog. Gemerkt FN 1918.
#522Frans Gentils
“Landbewerkers”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
Ouvriers agricoles . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 45 x 47 cmEstimate: € 90 / 110