Other lots in this auction
-
#293
Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#199
“De presentatie van Christus als Koning de Joden” en “Christus met het kruis, geholpen door Simon van Cyrene en met Veronica op de voorgrond”. Twee XVIIe eeuwse statiën van de Kruisweg. Olieverf op paneel.
”La présentation du Christ comme Rois des Juifs” & “ Le Christ et sa croix, aidé par Simon de Cyrène et avec Véronique sur l’avant plan”. Huile sur panneau. Deux stations d’un chemin de croix du XVIIème siècle.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 3500/4500 -
#848
Een lot kunstboeken:- Walter Ponsaert Wit Zwart, 1991.- “Bewth - 15 onvoltooiden in foto” - Roeland Fossen. 2003.- “Associaties”. Camiel Van Breedam. Museum Tervuren, 1999.- “Maria Talaga” - Jan Fonce. Ed. Formart, 1990.- “Bob Bossche” - Remi De Cnodder. Ed. Adfrytising, 1994
Un lot de livres portant sur l’art:- Walter ponsaert Wit Zwart, 1991.- “Bewth - 15 onvoltooiden in foto” - Roeland Fossen. 2003.- “Associaties”. Camiel Van Breedam. Museum Tervuren, 1999.- “Maria Talaga” - Jan Fonce. Ed. Formart, 1990.- “Bob Bossche” - Remi De Cnodder. Ed. Adfrytising, 1994.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#763
Een lot van drie poppen, waarbij twee Thaise en één met porseleinen hoofdje.
Un lot de trois poupées, dont deux thaïs et une avec une tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/50 -
#442
Een toiletgarnituur, bestaande uit een poederdoos en parfumflesje van kleurloos kristal en verzilverd metaal, een verzilverd metalen kleerborstel, een pillendoosje en een handspiegeltje van 835‰ zilver.
Une garniture de toilette, comprenant un poudrier, un flacon à parfum en cristal incolore et métal argenté, une brosse à vêtements argenté, une boîte à pilules et un miroir de main en argent 835‰.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#241Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Un vase en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et label présent.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#613
Twee gesculpteerde Chinese beeldjes, waarbij eentje van ivoor en eentje van hertengewei. Het eerste beschadigd aan een handje. Beide gesigneerd.
Deux statues chinoises sculptées, dont une en ivoire et l’autre en bois de cerf. Ce premier avec un dégât à la main. Tout deux signées.No longer availableDim. h: 13 & 6,5 cmEstimate: € 100/120 -
#255
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,81 ct. Kleur F-G.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de 0,81 ct. Couleur F-G.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 800/1000 -
#449
Drie kristallen asbakken van resp. blauw, rood en kleurloos geslepen kristal, gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een geblazen Italiaanse asbak aan toe.
Trois cendriers en cristal en cristal taillé resp. bleu, rouge et incolore. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un cendrier italien soufflé.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#681
Een design-vaas van meerkleurig glas.
Un vase design en verre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#615
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200/240 -
#592
Een butlerspiegel met gebombeerd glas en vergulde lijst.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 100 cmEstimate: € 200/220