Similar lots by type
-
#656
Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
Petite malle sculptée à décors de paysages. Travail chinois.No longer availableDim. 38 x 73 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#425
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Couvercles manquants.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#96
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#559
Drie Japanse bronzen beeldjes.
Trois statuettes japonaises en bronze.No longer availableDim. h: 11,5 - 15 cmEstimate: € 60/100 -
#485Frerard à Anthinne
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 51 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#246
Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.
Une alcôve en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80/120 -
#534
Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 120 cmEstimate: € 50/80 -
#305
Een schildpadvormig kistje met beweegbaar hoofdje. XIXe eeuw. De pootjes herbevestigd.
Boîte en forme de tortue avec une tête mobile. 19ème siècle. Les jambes recollées.No longer availableDim. 16 x 45 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#674
Een bronzen vaasje in de vorm van een hert. Chinees werk.
Vase en bronze en forme de cerf. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#615
Een uit drie delen opgebouwde pagode van gesculpteerd jadeiet.
Une pagode de jadéite sculptée en trois parties.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120/200 -
#531
Twee dekselvazen van chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en meubeltjes in cartouches op vegetale achtergrond.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de végétaux et meubles dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220/240 -
#655
Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#625
Een dekselvaasje van chinees porselein.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#518
Een paar dekselpotten van chinees porselein.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 220/280 -
#564
Een kleine bronzen Quan Yin.
Un petit Guan Yin en bronze.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#266
Een eikenhouten naaitafeltje met gebeeldhouwde poten en front, versierd met een portret, bloemenguirlandes en strikken. Onderaan een lade en met een geslepen spiegeltje in het deksel.
Table à couture en chêne avec pieds et façade sculptés, à décor d'un portrait, de guirlandes florales et de nœuds. Un tiroir dans le bas et un miroir taillé dans le couvercle.No longer availableDim. 97 x 70 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#300
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een autostuur bezet met een klein briljantje.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif sous forme de volant de voiture serti d’un petit brillant.No longer availableDim. 2,64 gEstimate: € 80/120 -
#275
Een rood- en geelkoperen aquamanile.
Un aquamanile rouge et laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#552
Een paar vazen van japans aardewerk, versierd met een decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases en poterie japonaise décorés de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60/100 -
#544
Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 100 cmEstimate: € 35/60 -
#603
Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.
Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.No longer availableDim. 54 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#521
Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 140/160 -
#202Herend, Hungary
Een aperitiefschaal van meerkleurig porselein met drie schelpvormige schaaltjes en getooid met vissen. Onderaan gemerkt.
Un bol apéritif en porcelaine multicolore avec trois plats en forme de coquille et décoré de poissons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#342
Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.
Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#700
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 250/300 -
#526
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde. Verschenen. Kashmir.
Un tapis en laine et soie noué à la main. Décoloré. Cachemire.No longer availableDim. 278 x 186 cmEstimate: € 80/120 -
#296
Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.
Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus est verni. Quelques usures du placage ici et là.No longer availableDim. 78 x 106 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#557
Een uitgebreid porseleinen servies met rozenmotief bestaande uit: een theepot, een suikerpot, 11 theekopjes, 12 ondertassen, 23 kleine borden, 11 borden, 12 soepborden, een sauskom, 2 ronde schalen, een langwerpige schaal en een soepterrine. Gemerkt Barcuther, Bavaria.
Vaste service en porcelaine à motif de roses composé de : une théière, un sucrier, 11 tasses à thé, 12 soucoupes, 23 petites assiettes, 11 assiettes, 12 assiettes creuses, un saucier, 2 ronds plats, un plat allongé et une soupière. Marque Barcuther, Bavière.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#622Hilde Van de Walle
“Compositie”. Collage op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Composition”. Collage sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#687
Een paar Napoleontische generaals in polychroom porselein.
Paire de généraux napoléoniens en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#489Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femmes Dans Un Jardin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd, 117/135. Gedateerd 1977.
“Femmes Dans Un Jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée, 117/135. Datée 1977.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 320/380 -
#279C. Booij
“Waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pompe à eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#368
Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.
Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.No longer availableDim. Ø:23 cmEstimate: € 30/50 -
#308
Een vaasje en een grote driehoekige schaal van gekleurd Muranoglas. De schaal gemerkt.
Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.No longer availableDim. h: 23 cm Ø:40 cmEstimate: € 30/50 -
#82G.A. Duquenne
“Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200/220 -
#276
Een kleine eikenhouten kofferbank.
Un petit tronc en chêne.No longer availableDim. 92 x 91 x 40 cm