Similar lots by type
-
#340
Een lot van twee zakhorloges en een chronometer, waarbij twee met zilveren kast.
Deux montres de gousset et un chronomètre dont deux à boîtier en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#613
Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.
Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191Delheid
Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.
Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.No longer availableDim. +/- 1600 gramEstimate: € 1600 / 2000 -
#238
Een zilveren souvenirschaaltje. Gemerkt.
Petit coupe de souvenir en argent. Avec marque.No longer availableDim. +/- 150 gEstimate: € 40 / 60 -
#617
Een geribd zilveren schaaltje. +/- 147 g.
Petit plat rainuré en argent. ± 147 g.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 70 -
#148
Een paar zilveren kandelaars met Duitse keuren. Augsburg, 1895.
Paire de candélabres en argent aux poinçons allemands. Augsburg, 1895.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#158
Een sauskom van 800‰ zilver.
Saucière en argent 800‰.No longer availableDim. 629,85 gEstimate: € 260 / 300 -
#253
Een reeks van vier theeglazen in zilveren houders. Sovjetunie.
Suite de quatre verres à thé en verre et argent. Union Soviétique.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#421
Een zilveren speldenkussen in de vorm van een varken. Birmingham, omstreeks 1910 (jaarletter onduidelijk). Makersmerk Cohen & Charles.
Coussin à épingles en argent en forme de cochon. Poinçons de Birmingham, vers 1910 (lettre date illisible). Orfèvre Cohen & Charles.No longer availableDim. l: 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#387
Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal met zilveren monturen van Wolfers, resp. 833 en 925‰.
Deux vases différents en cristal taillé incolore aux montures en argent par Wolfers, respectivement 833 et 925‰.No longer availableDim. h: 18 & 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#608
Een klepkan van zilver met een bloemendecor in reliëf.
Chope couverte en argent à décor de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#821
Een houten wandklokje met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee deels vergulde zuiltjes. XIXe eeuw.
Petite pendule murale à cadran émaillé flanqué de deux colonnettes partiellement dorées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#526
Een paar buffetkasten in Lodewijk XVI-stijl, waarbij één met een centrale paneeldeur onder drie laden en twee uitschuifbare werkbladen en de andere met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, het opzet met twee paneeldeuren naast een centrale gevitreerde deur. Beide met marmeren blad.
Paire de buffets à deux corps d’inspiration Louis XVI dont un à porte pleine centrale sous trois tiroirs et à deux tirettes, l’autre à deux ports pleines et deux tiroirs vers le bas et le dessus à deux portes pleines et une vitrée. Tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#797Val St. Lambert
Een lot van twaalf rode en groene wijnglazen van geslepen kristal.
Lot de douze verres à vins rouges et verts en cristal taillé.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#890Stein
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. De eerste stelt een lobotomie voor met de tekst “Wer schläft sündigt nicht”. De tweede met voorstelling van een brouwerij met de tekst “Hoch lebe die edle Bierbrauerei. Hopfen u. Malz Gott erhalt’s”. De derde stelt drie keizers voor in grijs en kobaltblauw.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 23, 20 & 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#263
“Bultenaar”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Napels, XIXe eeuw.
“Le bossu”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Naples, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 120 / 180 -
#336
Een lage gatelegtafel van eikenhout.
Table gateleg basse en chêne.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#378Val St. Lambert
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een coupe en een vaas. Beide gemerkt.
Lot de cristal taillé incolore comprenant une coupe et un vase. Avec marques.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#787
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 170 x 116 cmEstimate: € 50 / 70 -
#598Unterweissbach
Twee grote en een kleine groep van monochroom wit biscuit met voorstellingen van een romantische koppel, musicerende figuren en een dame met schaap en bloemenmand. Eén gemerkt. Geen manco’s.
Deux grands et un petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un couple romantique, des personnages musiciens et une femme au mouton et à la corbeille de fleurs. Une pièce avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#504
“Portret van een dame” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Gorky.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. Porte une signature: Gorky.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 220 / 300 -
#704Maurice Potier
“Lezende dame op bank”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994 op verso.
“Liseuse sur un banc”. Huile sur toile. Signée et datée 1994 au verso.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1101
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 199 cmEstimate: € 80 / 100