Other lots in this auction
-
#58
Een pop met porseleinen hoofd, handen en benen. Gemerkt SFC en nr 98020B.
Une poupée à la tête, mains et jambes en porcelaine. Marque SFC et numérotée 98020B.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#291Salvador Dali
“De klaagmuur”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
”Le mur de Lamentation”. Une plaquette en bronze. Avec signature.No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 150 / 250 -
#574Monogrammist E.H.
“De dans”. Gemengde techniek. Achteraan toeschrijving.
”La danse”. techniques mixtes. Attribution au dos.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#101
Een oude apothekersweegschaal. Compleet.
Une balance de pharmacie ancienne. Complète.No longer availableDim. 33 x 35 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54Bernard Charroy
“Naakt”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
”Nu”. Une lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 57 x 45Estimate: € 80 / 120 -
#889
Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#752Germaine Brus
“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20 / 25 -
#806
Een bijzettafeltje van wortelhoutfineer in art decostijl met twee laden aan de zijkanten.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco à deux tiroirs sur les côtés.No longer availableDim. h: 80 cm ;l 60 cmEstimate: € 65 / 80 -
#397
Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.
Une ancienne lampe de bureau en métal à abat-jour vert.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#837
Een deels zwartgelakte houten muziekdoos met vijf liedjes. Werkende staat, maar te reviseren.
Une boîte à musique à cinq chansons. En état de marche, mais a faire reviser.No longer availableDim. 11 x 31 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#647
Een Inro-doosje van gelakt bamboehout met een decor van kraanvogels, waarbij één van parelmoer. Afgewerkt met een fijn gesculpteerde netsuke van een meermin. Omstreeks 1900.
Une boîte Inro en bambou laqué au décor de grues dont une grue en nacre. Finition d’un netsuke sculpté en forme de sirène. +- 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#728
Een diep sierbord van fijn Imariporselein met een decor van een bloemenvaas in een tuin op het plat en vogels en pioenen op de vleugel. XVIIIe eeuw.
Une assiette creuse de décoration en porcelaine Imari fine, décor de vase à fleurs dans un jardin dans le plat et pivoines sur l’aile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 35 / 45