Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.

Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.

Un candélabre stylisé en métal chromé.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2901190445.
Categories: Metaal, Verlichting.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #445
Estimate: € 40 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #812

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten.

    Un lustre en bronze à dix points lumineux.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 340
  • #756

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #824

    Een kleine verzilverde bollantaarn.

    Une lanterne sphérique argentée.
    No longer available
    Dim. l: +- 63 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #865

    Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.

    Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #17

    Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.

    Une paire d’appliques à deux bras en cuivre, de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #428

    Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.

    Une lampe portée par un singe en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #227

    Een paar chromen lampen in art decostijl met glazen bollen in de voet.

    Une paire de lampes en chrome, style Art Déco, boules sphériques aux pieds.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #397

    Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.

    Une ancienne lampe de bureau en métal à abat-jour vert.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #653

    Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #849

    Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.

    Un ensemble de six verres à liqueur avec une carafe sur plateau.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #495

    Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.

    Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #395

    Een verzilverde ronde lantaarn.

    Une lanterne ronde argentée.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #857

    Een sac-à-perles in vijf niveaus.

    Un sac-à-perles en cinq niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #868

    Twee demonteerbare Masai speren.

    Deux lances Masaï démontables.
    No longer available
    Dim. L: 238 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #211

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveau en versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à huit points lumineux en deux niveaux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #298

    Een bronzen bureaulamp met een kapje van glas in lood in de stijl van Tiffany.

    Une lampe de bureau en bronze, coupe en vitrail style Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #867

    Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques

    Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #650

    Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.

    Deux décorations de table en métal argenté avec 4 bougeoirs chacune.
    No longer available
    Dim. diam: 32 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #864

    Vier diverse Oosterse metalen beeldjes.

    Quatre statues d’Orient en métal.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #361

    Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.

    Une ancienne balance avec plusieurs poids.
    No longer available
    Dim. L 48 CM, h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #76

    Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.

    Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 108 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #899

    Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.

    Une lampe industrielle à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #221

    Een paar bronzen girandoles met telkens zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #818

    Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.

    Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #161
    Elysée - concept, Paris

    Een humidor met hygrometer.

    Un humidor avec hygromètre.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #139
    Ignace Kennis
    Period: 1888-1973

    “Pastoor en misdienaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    ”Curé et acolyte”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.
    No longer available
    Dim. 89 x 67 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #808

    Twee Kameroenese Fang maskers.

    Deux masques Fang du Cameroun.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een schaaltje van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches in een achtergrond van powderblue. Onderaan gemerkt.

    Un petit plat en porcelaine de Chine, décors de fleurs polychromes en cartouches sur fond poudré bleu.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #442
    Cornelis

    “Personages”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Personnages”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239

    “Hollands kanaal”. Olieverf op doek. Hollandse school, niet gesigneerd.

    ”Canal Hollandais”. Huile sur toile. Ecole Hollandaise, non-signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #669
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.

    ”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #654
    Corneille

    Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.

    Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 67 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #627

    “Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 4,8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #427

    Een blaasbalg van gedreven messing en een messingen olielamp, gemonteerd op elektriciteit.

    Un soufflet en cuivre repoussé et une lampe à huile en laiton, montée à l'électricité.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #474
    Gabriël De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Atelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Atelier”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #31

    Drie diverse glazen van veelkleurig opaalglas, evenals een paar kandelaars van Italiaans porselein met gedrukt decor (onderaan gemerkt).

    Trois verres différents en verre opaline et deux candélabres en porcelaine italienne à décor imprimé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 30 à 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More