Other lots in this auction
-
#445Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de petits tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 154 x 83 cmEstimate: € 30 / 50 -
#577Een meerkleurig glazen lotelingenstok.
Un bâton de loterie en verre multicolore.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#330Een chronometer Slava USSR. 20 jewels. In originele doos.
Un chronomètre Slava URSS. 20 rubis. Dans sa boite d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#473Een benen opiumpijp met gegraveerd decor. Op houten staander.
Une pipe à opium en ivoire à décor gravé. Sur un support en bois.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#622“Astrologische scène”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 245/300 buiten de plaat. Met droogstempel.
Scène astrologique. Une lithographie. Signée et numérotée 245/300 à l'extérieur de la planche. Avec tampon à sec.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#157“Zusjes”. Een bronzen groep met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar Louis en François Moreau.
Sœurs. Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre noir. Fonte posthume d'après Louis et François Moreau.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#246Drie gebeeldhouwd eikenhouten stoelen, waarbij twee een paar vormen. De twee met gevleugelde leeuwen in de rug, de enkele met een wolvenkop. Alledrie bekleed met rood fluweel.
Trois chaises en chêne sculpté, dont deux forment une paire. Les deux avec des lions ailés dans le dos, la seule avec une tête de loup. Tous les trois tapissés de velours rouge.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 150 / 200 -
#342Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.
Un service à moka en porcelaine verte et dorée. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#278Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
Paire de vases cornets de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 45 / 60 -
#318Zes verzilverd metalen naamkaartjeshouders met verschillende diertjes. In etui
Six porte-nom en métal argenté avec différents animaux. En etui.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#261Een paar dekselvazen van meerkleurig Hollands aardewerk.
Une paire de vases à couvercle en poterie hollandaise multicolore.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 120 / 200



