#481Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#93Metalen groepje naar Auguste Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.
#145Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet en or blanc 18 K serti de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 6,63 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#135Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,53 ct. FVVS1 en briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de 0,53 ct. FVVS1 et de brillants et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#429Kunisada UtagawaPeriod: 1786-1865“Kaga no Chiyo”. Uit de reeks “Biographies of Famous Women, Ancient and Modern”. Een Japanse houtsnede. 1859.
Kaga no Chiyo. De la série Biographies de femmes célèbres, anciennes et modernes. Gravure sur bois japonaise. 1859.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#95Drie ringen van 18 K wit, geel en roze geweven goud.
#140Een 18 K witgouden hanger bezet met vier briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de quatre brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 650 / 750 -
Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie. Une paire de gravures parisiennes du XVIIIe siècle par Gouaz d'après des oeuvres de Hackert.No longer availableDim. 35 x 45,5 cmEstimate: € 130 / 150