Other lots in this auction
-
#495
Een Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 400 x 292 cmEstimate: € 120/200 -
#288
Drie vol messingen (as)bakjes, waarbij twee in de vorm van een vrucht en één in de vorm van een kever.
Trois cendriers en laiton, deux en forme de fruit et un en forme de scarabée.No longer availableDim. h: 5 - 9 cmEstimate: € 30/50 -
#41Philadelphia Manufacturing Co.
“Indian scout” Twee verzilverde metalen boekensteunen.
“Indian scout” Deux serre-livres en métal argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#531
“Hond”. Een bronzen beeld naar een werk van Alberto Giacometti.
Chien. Une statue en bronze d'après une œuvre d'Alberto Giacometti.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 650/700 -
#239Charles RousseauPeriod: 1862 - 1916
“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
Le Lecteur. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 200/240 -
#154Jozef Jodocus Moerenhout
“Hond in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1873. Herdoekt.
Chien dans la neige. Huile sur toile. Signée et datée 1873. Retoilée.No longer availableDim. 33,5 x 46 cmEstimate: € 300/500 -
#167Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Phryné”. Een bruingepatineerde meisjesbuste. Belle époque. Met stempel van de Société des bronzes de Paris.
“Phryné”. Buste de fillette à patine brune. Belle époque. Estampillé par la Société des bronzes de Paris.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 450/550 -
#84J. Stobaert
“Poort met ruïne in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Portail avec ruine en arrière-plan. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#92
“Notre Dame de Grâce”. Een olieverfschilderij op paneel in gesculpteerd eikenhouten kader met engelenkopjes en gekleurde glazen kraaltjes. Omstreeks 1900.
“Notre Dame de Grâce”. Une peinture à l'huile sur panneau dans un cadre en chêne sculpté avec des têtes d'anges. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#175Donatella Pellini
Een lange halssnoer met zoetwaterparels en halfedelstenen.
Un collier long avec perles d'eau douce et pierres semi-précieuses.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 100/150 -
#666
Een zwartgelakte Chinese sokkel met in het blad een bloemendecor van pietra dura. Beschadigingetjes aan het decor.
Un piédestal chinois laqué noir avec un décor floral de pierre dure dans le haut. Dommages mineurs au décor.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50/70 -
#374
“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd ‘Hodler’.
“Paysage”. Pastel sur papier. Signé 'Hodler'.No longer availableDim. 12 x 12 cmEstimate: € 60/80