#201Auguste Moreau“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#430Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
#278Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
Paire de vases cornets de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 45 / 60 -
#584Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
#301Een lot strips:- Jommeke. 10 Albums- Suske en Wiske. 32 albums.
#576Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#244“Vue sur le Crocoy”. Pastel op board. Gesigneerd.
Vue sur le Crocoy. Pastel sur carton. Signé.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 180 / 240 -
#250Een 18 K geelgouden lange geweven ketting in vier stukken. Te herstellen.
#335Een paar 18 K wit en geelgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc et jaune 18 K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300 / 350 -
#574Hadrian CrystalEen lot vitrinebeeldjes in geslepen kristal.
#502“Abstract”. Olieverf op paneel.
“Abstrait”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 38,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#109Herbert RoeHerenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait d'homme. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 120 / 200