Other lots by Val Saint Lambert
-
#302Val Saint Lambert
Rechthoekig kristallen doosje met vergulde fries. Onderaan gemerkt.
Boîte rectangulaire en cristal avec frise dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. 16,5 x 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#117Val Saint Lambert
Een vaas in geslepen en groen gedubbeld kristal. Met een merk van Val Saint Lambert.
Vase en cristal taillé et doublé vert. Marqué du Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#107Val Saint Lambert
Een coupe in geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt Val St Lambert.
Une coupe en cristal taillé et doublé vert. Marquée en bas Val St Lambert.No longer availableDim. Ø 25 cm -
#663Val Saint Lambert
Coupe kleurloos kristal met vergulde rand. Gemerkt.
Coupe cristal incolore avec bord plaqué or. Marqué.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#48Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele randschilfers.
Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques éclats au bord.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 75/100 -
#23Val Saint Lambert
Drie achthoekige asbakken van kleurloos geslepen kristal. Afnemende afmetingen, de grootste zonder merk, de kleinste met een ingeslepen maçoniek embleem. We voegen er een ander, kleiner model aan toe, zeshoekig en gemerkt.
Trois cendriers octogonaux en cristal taillé clair. Dimensions décroissantes, le plus grand sans marque, le plus petit avec un emblème maçonnique sculpté. Nous ajoutons un autre modèle plus petit, hexagonal et marqué.No longer availableDim. Ø 18,5 à 12 cmEstimate: € 40/50
Similar lots by type
-
#561
Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, modèles divers.No longer availableDim. H:20-30cmEstimate: € 120/200 -
#314
Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.
Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60/80 -
#563
Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit elf champagnefluiten, elf waterglazen, acht rodewijnglazen en negen wittewijnglazen.
Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne, onze verres à eau, huit verres à vin rouge et neuf verres à vin blanc.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#155Daum, France
Een kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.
Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200/250 -
#568
Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Ensemble de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 120/200 -
#245Lalique, France
Een kikker en een galopperend paard van gekleurd en gesatineerd kristal. Beide gemerkt.
Une grenouille et un cheval au galop en cristal coloré et satiné. Les deux poinçonnés.No longer availableDim. h: 8 - 11,5 cmEstimate: € 200/300 -
#205Lalique, France
Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 60/80 -
#145Bohemia crystal, Tsjechië
Een reeks van zes glazen van kleurloos kristal met geslepen decors. Gemerkt en in originele doos.
Ensemble de six verres en cristal clair à décors taillés. Marqués et dans leur boîte d'origine.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 120/200 -
#38Lalique, France
Een bolle karaf van kleurloos kristal met geribd en gesatineerd motief. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een kleine kleurloos kristallen coupe op voetstuk van zwart marmer.
Une carafe convexe en cristal incolore à motif côtelé et satiné. Marquée en bas. Ci-joint une petite coupe en cristal incolore sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 26 & 10 cmEstimate: € 40/60 -
#623
Een designcoupe van kleurloos en mauve kristal. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Une coupe design en cristal incolore et mauve. Très petit éclat à la base.No longer availableDim. l: 64 cmEstimate: € 40/50 -
#415
Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.
Sept coupes à champagne en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#13
Drie stuks kleurloos kristal, bestaande uit een peper-en zoutvaatje en een asbakje en vaasje met 835‰ zilveren rand.
Trois pièces de cristal incolore, composées d'une salière et d'une poivrière et d'un cendrier et d'un vase avec une bordure en argent 835‰.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 9 cmEstimate: € 20/30 -
#349Mats Jonasson, Sweden
Een kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.
Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35/45 -
#165Daum, France
Een kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.
Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200/250 -
#581
Zeven geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Sept verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100/120 -
#331Nachtmann
Een vintage designvaasje van blauw en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Vase design vintage en cristal taillé bleu et incolore. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#135
Een vaas van geslepen gekleurd en kleurloos kristal. In bronzen montuur. Gemerkt en genummerd 6/500. Bologna, Italië.
Vase en cristal taillé coloré et incolore. Dans un cadre en bronze. Marqué et numéroté 6/500. Bologne, Italie.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/300 -
#215Lalique, France
Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 80/120 -
#317
Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).No longer availableDim. H. 15 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#571
Een reeks van tien kristallen glazen met groene kelk en kleurloze voet. We voegen er twee andere glazen met geslepen groene kelk aan toe.
Ensemble de dix verres en cristal avec calice vert et base transparente. Nous ajoutons deux autres verres avec calice vert taillé.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#83Astrid Veldhuyzen-Koppen
“Vrouw in kleedje”. Een gepatineerd bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Femme en robe”. Statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/140 -
#304
“Ships of the General Steam Navigation Company”. Een lithografie door Duncan naar het origineel van Huggins. London, 1842.
«Navires de la General Steam Navigation Company». Une lithographie de Duncan d'après l'original de Huggins. Londres, 1842.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 40/60 -
#516Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis en laine persane noué à la main.No longer availableDim. 330 x 260 cmEstimate: € 200/300 -
#251Van Duijn
Een paar getorste vazen in delfts blauw-wit porselein met een bloemen decor. Onderaan gemerkt.
Paire de vases torsadés en faïence bleue de Delft à décor floral. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 35cmEstimate: € 120/140 -
#312
Een lot van vier litho’s met rozen naar werken van Redouté.
Lot de quatre lithographies aux roses d'après des oeuvres de Redouté.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#694
Een recente staande klok in houten kast.
Une horloge grand-père récente dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#363
Twee dekseldoosjes van meerkleurig Japans porselein. XIXe eeuw.
Deux boîtes à couvercle en porcelaine japonaise multicolore. XIXème siècle.No longer availableDim. 10 x 14 & 9 x 19 cmEstimate: € 60/100 -
#387
Een antiek mediterraan vaasje, gerestaureerd.
Un vase méditerranéen, restauré.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40/60 -
#298
Vier diverse paarden. Twee bronzen, één van smeedijzer van de hand van Laure Frankinet (°1955) en een klein ivoren paardenhoofdje.
Quatre chevaux différents. Deux bronzes, un en fer forgé de Laure Frankinet (°1955) et une petite tête de cheval en ivoire.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#36
Een gefineerd bijzetkastje in Régencestijl.
Meuble d'appoint en placage style Régence.No longer availableDim. h:73 cmEstimate: € 35/45 -
#153
Een driedelige art deco schouwklok in meerkeurig marmer en onyx.
Pendule de cheminée Art Déco en trois parties en marbre multicolore et onyx.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#669
Een antiek hoofdje van terracotta. Afrikaans werk.
Tête ancienne en terre cuite. Travail africain.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 60/80