Other lots in this auction
-
#657Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Moeder met kind”. Een terracottakleurig plaasteren wandgroepje. Gesigneerd.
Mère et enfant . Ensemble mural en plâtre couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#119
“Pijproker aan Leuvense stoof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fumeur de pipe près d’un poêle de Louvain . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 160 -
#486
Een 22 K geelgouden munt. 10 Dollars Olympische spelen 1984. Met certificaat en in originele etui.
Une pièce en or jaune 22 carats. Jeux Olympiques de 10 dollars 1984. Avec certificat et dans son écrin d'origine.No longer availableDim. 15 gEstimate: € 600 / 700 -
#115
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 250 / 300 -
#557
Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.
Une statue hindoue en bronze et une statuette murale.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#484
Een paar abstracte werken, pastelkrijt op papier. Dragen beide een handtekening.
Une paire d’oeuvres abstraites, pastels sur papier. Les deux portent une signature.No longer availableDim. 57 x 38 & 58 x 49 cmEstimate: € 300 / 400 -
#180
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 280 / 350 -
#669György KadarPeriod: 1912 - 2002
“Stilleven”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Nature morte . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 38 cmEstimate: € 25 / 30 -
#499
“Dame met vlindernetje”. Gemengde techniek op pier. Zonder signatuur, draagt een atelierstempel.
Dame au filet à papillons . Technique mixte sur la jetée. Cachet d'atelier.No longer availableDim. 38 x 27,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#248Val St. Lambert
Een grote vaas van roze kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Un grand vase en cristal rose. Marqué en bas. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#646
Twee Chinese gesculpteerd hardhouten sokkels, waarbij de grootste met marmeren blad.
Deux socles chinois en bois dur sculpté, le plus grand avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 21 & 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#666
Een goudgepatineerde houten plantenstaander in Lodewijk XVI-stijl met een wit marmeren blad.
Un porte-plante de style Louis XVI en bois patiné or avec un dessus en marbre blanc.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 38 cmEstimate: € 80 / 100