#406Een krukje van gedraaid notenhout.
Un tabouret en noyer torsadé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#327Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en cire avec habits d’origine et dentelle. Dans sa vitrine d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. H. vitrine 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#193Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#659Somville“Meisjesportret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 109/160 buiten de plaat.
”Portrait de jeune fille”. Une lithographie. Signée et numérotée 109/160 hors planche.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#139Roger ParentPeriod: 1881 - 1986“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#13Kosta-BodaEen ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#339Evert PietersPeriod: 1856 - 1932“Interieur met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Intérieur et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#23Twee vazen van Boheems kristal.
#152Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#128“Station no.1”. Een oude gietijzeren spaarpot met een brandweerwagen.
”Station n° 1” Une tirelire en fonte avec un camion de pompiers.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 130 / 150